• EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
  • Izrael
  • Połączeni
  • szeregowiec-doss-dvd-baner-zc2
  • szeregowiec-doss

Wyjazd do Izraela

Izrael

Zostały już tylko 4 wolne miejsca!

Termin:  24 października – 1 listopada 2017

Cena:  ok. 3.000-3.300 zł (przelot liniami LOT, noclegi w dobrych hotelach w 2-os. pokojach, wyżywienie: śniadania i obiadokolacje)

INFO: Jest to wyjazd dedykowany dla chrześcijan, którzy chcą zobaczyć miejsca związane z wydarzeniami biblijnymi. Nie będzie to typowa wycieczka pielgrzymkowa od kościoła do kościoła. Wprowadzeniem do każdego z miejsc będą rozważania biblijne naszych pastorów, zatem można liczyć na duchowe pokrzepienie i dobrą ewangelizację jeżeli zabierzecie swoich przyjaciół.

Poniżej znajdziecie szczegółowy program wycieczki wraz z opisem, ale kilka z nich zasługuje na szczególną uwagę, a nie znajdziecie ich w programach innych wycieczek:

 • Hebron: groby patriarchów Abrahama, Izaaka…;
 • Ruiny Samarii, stolicy Północnego Królestwa Izraela,
 • Starożytne Sychem, a tam studnia Jakuba, przy której Pan Jezus rozmawiał z Samarytanką oraz Góra Garizim i ostatnia wioska Samarytańska;
 • Betel, Dan i Sylo – ważne, biblijne miejsca pomijane przez większość wycieczek;
 • Ofel czyli najstarsza części Jerozolimy zbudowana przez króla Dawida

Dokładna mapa każdego dnia wyjazdu:

Rejestracja: WYPEŁNIJ FORMULARZ REJESTRACYJNY

Rejestrując się należy w ciągu 2 tygodni wpłacić zaliczkę w wysokości 1500 zł (można w ratach). Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, termin wpłaty zaliczki decyduje o rezerwacji.

Pozostałą kwotę należy przesłać na konto do 12 października. Wpłaty są zwrotne w przypadku wykorzystania miejsca przez nowego uczestnika.

Dane do wpłaty: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego w RP; ul. Foksal 8; 00-366 Warszawa; nr konta: 90 1750 0009 0000 0000 3399 8139; w tytule wpłaty: IZRAEL + nazwisko uczestnika

W programie (wkrótce pojawi się opis każdego z miejsc): Port w Jaffie, Hajfa, Góra Karmel, Megiddo, Nazaret, Kana, Tyberiada, Magdala, Góra Błogosławieństw, Kafarnaum, rejs łodzią po Jeziorze Galilejskim, Chorazyn, Tel Dan, Cezarea Filipowa, Kraina Gadareńczyków, Góra Tabor, Nain, Samaria-Sebastia, Sychem, Góra Garizim, Studnia Jakuba, Sylo, Betel, Jerozolima i wszystkie najważniejsze miejsca wraz z wejściem na dziedziniec dawnej Świątyni, Betania, Jerycho, Jordan, Qumran, Ein Gedi, Morze Martwe, Sodom, Betlejem, Herodion, Hebron, Beer-Szeba, Lakisz.

Liczba dostępnych miejsc: 4 (liczba będzie aktualizowana). Kolejne zapisane osoby trafią na listę oczekujących. W ciągu tygodnia podamy dodatkowe daty wyjazdu. Osoby zarejestrowane wcześniej będą miały pierwszeństwo w wyborze terminu wyjazdu.

Paszport. Do wyjazdu niezbędny jest paszport ważny w dniu wyjazdu minimum 6 miesięcy.

Dodatkowe informacje: Do samolotu każdy może zabrać bagaż podręczny i dużą walizkę nadawaną do luku bagażowego.

Na przełomie października i listopada w Izraelu średnie temperatury to 18-21 st C, czyli w ciągu dnia ok. 30 st. C (w Polsce, w tym czasie średnie temp. 4-9 st C).
Partnerem naszego wyjazdu jest firma Laurazja (www.laurazja.pl). Nie jest to typowe, komercyjne biuro podróży, ale klub pasjonatów podróży. Naszym przewodnikiem będzie dr geografii, Maciej Kołodziejczyk.

Organizatorem wyjazdu jest Zarząd Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w RP. Nie jest to wyjazd komercyjny i Kościół nie czerpie korzyści finansowych z jego organizacji.

Kontakt: marek.micyk@adwent.pl