Adwentystyczne nabożeństwo sobotnie w WP Pilot

20 MARCA 2020 (NR 750) [DANIEL KLUSKA]

W najbliższą sobotę 21 marca telewizja internetowa WP Pilot będzie transmitować przez internet  nabożeństwo adwentystyczne ze zboru Warszawa-Centrum. Transmisja rozpocznie się o godzinie 11.00.

Zespół WP Pilot rozszerza funkcjonowanie kanału, na którym w ostatnią niedzielę transmitowano msze święte. W najbliższą sobotę i niedzielę zaplanowano emisję nabożeństw dla wiernych czterech wyznań.

Aby oglądać transmisję nabożeństwa adwentystycznego należy:

  1. Wejść na stronę: https://pilot.wp.pl/
  2. Okienko z transmisją powinno być dostępne na stronie głównej: “Nabożeństwo Online”. Aby jednak zapewnić sobie stałą transmisję, należy kliknąć w prawym górnym rogu przeglądarki: “Załóż darmowe konto”
  3. W wyświetlonym formularzu uzupełnić dane: email i hasło a następnie zalogować się do aplikacji
  4. Po zalogowaniu się, z wszystkich dostępnych opcji, należy wybrać “Oglądaj za darmo”; UWAGA: przed transmisją będą wyświetlane reklamy.
  5. Z listy kanałów należy wybrać Telewizja WP HD

Transmisja nabożeństwa rozpocznie się o godzinie 11:00

Wymagania sprzętowe:

Komputer Smartfon lub tablet Telewizor Smart TV
System operacyjny:
MS Windows 10
MS Windows 8
MS Windows 7
Mac OS X 10.6
Linux: Ubuntu, Mint
Przeglądarka:
Przeglądarka z włączoną obsługą JavaScript np. Google Chrome, Firefox, Safari
Android:
Android w wersji 4.2 lub wyższej.
iOS:
Apple iPod, iPhone, iPad z iOS w wersji 9 lub wyższej
Telewizory i urządzenia z systemem Android TV:
Philips
Sony
Google Nexus Player
wszystkie pozostałe urządzenia z systemem Android TV
Przeglądarka:
Microsoft Edge 16.0+
Firefox 6.0+
Safari 5.1+
Google Chrome
   

WP Pilot to jedna z najpopularniejszych w Polsce platform do odbioru tradycyjnej telewizji w wersji online. Umożliwia oglądanie ponad 90 kanałów telewizyjnych w tym ogólnotematycznych, filmowych, sportowych oraz tych, skierowanych do najmłodszych. Spośród nich ponad 30 stacji jest dostępnych w darmowym pakiecie.

Wirtualna Polska to holding spółek mediowych oraz e-commerce. Jest właścicielem portali WP i o2. Prowadzi specjalistyczne serwisy tematyczne i rozrywkowe, w tym m.in. money.pl, WP Wiadomości, WP SportoweFakty, dobreprogramy.pl i WP Magazyn. W branży e-commerce WP działa w obszarach turystyki, mody, wyposażenia wnętrz i projektowania domów, usług finansowych oraz motoryzacji. Wirtualna Polska nadaje również Telewizję WP dostępną naziemnie, na platformie cyfrowej, w najlepszych sieciach kablowych oraz usłudze WP Pilot.

AAI