AdventHealth sponsorem Speedweeks na torze Daytona International Speedway

Władze toru Daytona International Speedway i AdventHealth przedłużą swoje partnerstwo do końca sezonu w 2028 roku.

3 MARCA 2024 (NR 913) [adventhealth.com | Opr. Daniel Kluska]

– AdventHealth jest partnerem Daytona International Speedway od 2015 roku i cieszę się, że kontynuujemy współpracę z niesamowitą grupą osób opiekujących się zdrowiem naszym i naszych fanów – podkreślił Frank Kelleher, prezes Daytona International Speedway. – Speedweeks to naprawdę wyjątkowy czas dla rodzin, naszych pracowników, ale i fanów wyścigów. Cieszę się, że AdventHealth będzie głównym sponsorem tego wydarzenia w nadchodzących latach – dodał Kelleher.

Audrey Gregory i John Ferguson, starszy wiceprezes i specjalista ds. HR w NASCAR, podczas przecinania wstęgi w pokojach opieki dla matek [Fot.: adventhealth.com]

– Cieszymy się, że możemy odnowić naszą wspaniałą współpracę i rozpocząć kolejny projekt Speedweeks na Daytona International Speedway, jednym z najwspanialszych obiektów sportowych. Speedweeks to wyjątkowe wydarzenie dla naszej społeczności i wszystkich fanów wyścigów, a my jesteśmy dumni, że możemy być jego częścią i mamy zaszczyt zapewnić opiekę zespołom i fanom – powiedział Terry Shaw, prezes i dyrektor generalny AdventHealth.

W ramach nowej umowy organizacja AdventHealth będzie miała również wyłączne prawa do nazwania pięciu pokoi dla mam, przeznaczonych do karmienia dzieci podczas imprez sportowych. .

Pokoje te, jako pierwsze w branży wyścigowej, zapewnią karmiącym matkom prywatną i wygodną przestrzeń. Fani będą mogli szybciej odnaleźć te pomieszczenia dzięki wielu dostępnym na terenie obiektu mapą, odnajdując na nich logo organizacji AdventHealth.

Współpraca jest możliwa po tym, jak AdventHealth i Women in NASCAR (WIN) nawiązały współpracę w 2023 roku, aby otworzyć podobne pokoje dla matek w budynku IMC, w którym znajduje się Daytona International Speedway i przestrzeń biurowa NASCAR.

– Te dedykowane pokoje do karmienia niemowląt stworzą bardziej integracyjne środowisko dla mam po porodzie pracujących na stadionie jak i uczestniczących w wydarzeniach – powiedziała Audrey Gregory, wiceprezeska i dyrektorka generalna AdventHealth’s na wschodniej Florydzie (Stany Zjednoczone).

Jimmie Johnson, po lewej, Erik Jones i samochód z nr 43, AdventHealth Toyota Camry XSE [Fot.: adventhealth.com]

Festiwal Wyścigowy znany jako Speedweeks odbył się w dniach 14-18 lutego 2024 r. i obejmował wiele wydarzeń, w tym „DAYTONA 500” – coroczny wyścig samochodowy przeprowadzany przez organizację NASCAR i rozgrywany na dystansie 500 mi, czyli 200 okrążeń na torze Daytona International Speedway w Daytona Beach na Florydzie. 

Jako oficjalny dostawca opieki zdrowotnej na torze Daytona International Speedway, AdventHealth opiekuje się lokalnie ponad 6 tys. pacjentów, w tym kierowcami, załogami pit-stopów, pracownikami NASCAR a także samymi fanami.

W ostatnich miesiącach AdventHealth ogłosił partnerstwo z LEGACY MOTOR CLUB, którego właścicielem jest legendarny siedmiokrotny mistrz NASCAR Jimmie Johnson, a Erik Jones poprowadzi Toyotę Camry XSE nr 43 z logo AdventHealth w wyścigu DAYTONA 500.

Więcej informacji na temat DAYTONA 500 i Speedweeks można znaleźć na stronie www.daytonainternationalspeedway.com.

Posłuchaj odcinka podcastu Inspiring Wholeness, w którym Johnson, Jones i Gregory rozmawiają o partnerstwie i nadchodzącym wyścigu DAYTONA 500.

AAI