Adwentystyczne nabożeństwo sobotnie w WP Pilot

20 MARCA 2020 (NR 750) `{`DANIEL KLUSKA`}`

W najbliższą sobotę 21 marca telewizja internetowa WP Pilot będzie transmitować przez internet  nabożeństwo adwentystyczne ze zboru Warszawa-Centrum. Transmisja rozpocznie się o godzinie 11.00.

Zespół WP Pilot rozszerza funkcjonowanie kanału, na którym w ostatnią niedzielę transmitowano msze święte. W najbliższą sobotę i niedzielę zaplanowano emisję nabożeństw dla wiernych czterech wyznań.

Aby oglądać transmisję nabożeństwa adwentystycznego należy:

 1. Wejść na stronę: https://pilot.wp.pl/
 2. Okienko z transmisją powinno być dostępne na stronie głównej: „Nabożeństwo Online”. Aby jednak zapewnić sobie stałą transmisję, należy kliknąć w prawym górnym rogu przeglądarki: „Załóż darmowe konto”
 3. W wyświetlonym formularzu uzupełnić dane: email i hasło a następnie zalogować się do aplikacji
 4. Po zalogowaniu się, z wszystkich dostępnych opcji, należy wybrać „Oglądaj za darmo”; UWAGA: przed transmisją będą wyświetlane reklamy.
 5. Z listy kanałów należy wybrać Telewizja WP HD

  Transmisja nabożeństwa rozpocznie się o godzinie 11:00

  Wymagania sprzętowe:

  Komputer Smartfon lub tablet Telewizor Smart TV
  System operacyjny:
  MS Windows 10
  MS Windows 8
  MS Windows 7
  Mac OS X 10.6
  Linux: Ubuntu, Mint
  Przeglądarka:
  Przeglądarka z włączoną obsługą JavaScript np. Google Chrome, Firefox, Safari
  Android:
  Android w wersji 4.2 lub wyższej.
  iOS:
  Apple iPod, iPhone, iPad z iOS w wersji 9 lub wyższej
  Telewizory i urządzenia z systemem Android TV:
  Philips
  Sony
  Google Nexus Player
  wszystkie pozostałe urządzenia z systemem Android TV
  Przeglądarka:
  Microsoft Edge 16.0+
  Firefox 6.0+
  Safari 5.1+
  Google Chrome
     

  WP Pilot to jedna z najpopularniejszych w Polsce platform do odbioru tradycyjnej telewizji w wersji online. Umożliwia oglądanie ponad 90 kanałów telewizyjnych w tym ogólnotematycznych, filmowych, sportowych oraz tych, skierowanych do najmłodszych. Spośród nich ponad 30 stacji jest dostępnych w darmowym pakiecie.

  Wirtualna Polska to holding spółek mediowych oraz e-commerce. Jest właścicielem portali WP i o2. Prowadzi specjalistyczne serwisy tematyczne i rozrywkowe, w tym m.in. money.pl, WP Wiadomości, WP SportoweFakty, dobreprogramy.pl i WP Magazyn. W branży e-commerce WP działa w obszarach turystyki, mody, wyposażenia wnętrz i projektowania domów, usług finansowych oraz motoryzacji. Wirtualna Polska nadaje również Telewizję WP dostępną naziemnie, na platformie cyfrowej, w najlepszych sieciach kablowych oraz usłudze WP Pilot.

  AAI