Adwentystyczne publikacje na Międzynarodowych Targach Książki w Belgradzie

[vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”19 LISTOPADA 2019 (NR 733) `{`TED/TŁUM.:DANIEL KLUSKA`}`” el_width=”100″][vc_column_text]

Międzynarodowe Targi Książki w Belgradzie to ważne wydarzenie w serbskim kalendarzu kulturalnym. Odbywająca się pod koniec października impreza od dziesięcioleci przyciąga tłumy ludzi, oferując różnorodną gamę publikacji i promując czytelnictwo.

W dniach od 20 do 27 października, na 64. Międzynarodowych Targach Książki pojawiło się ponad 195,000 gości. Wydawnictwo „Preporod” należące do Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego, także bierze udział w tym wydarzeniu i każdego roku odnotowuje znaczny wzrost sprzedaży swojej literatury. Dla nich Targi Książki to szczególny projekt misyjny i wyjątkowe miejsce spotkań z ludzi, którzy tęsknią za biblijnymi prawdami i książkami, które zwrócą ich uwagę na podniosłe wartości. 

Jako alternatywa dla wielu dostępnych świeckich publikacji „Preporod” oferuje książki, które bezpośrednio mogą wpłynąć na poprawę codziennego życia ludzi. Należą do nich książki o zdrowiu, duchowości, trudnościach życiowych a także literatura dla dzieci. – Jesteśmy wdzięczni Bogu za Jego prowadzenie. Dostrzegamy jak działa On na serca ludzi i przygotowuje do ważnych, życiowych decyzji – stwierdza  Saša Todoran, dyrektor wydawnictwa.

-Wielu klientów z poprzednich lat odwiedza nasze stoisko i podkreśla, jak bardzo ta, czy inna książka wywarła na nich pozytywny wpływ. Każdego roku podczas targów sprzedajemy ponad 2 tyś. pozycji wydanych przez nasze Wydawnictwo! – podkreśla Todoran. 

AAI

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]