Aplikacja adwentystycznej organizacji w prestiżowym konkursie

Projekt zrealizowany przez ADRA Polska, GiveandGetHelp.com, została wybrana do reprezentowania Polski w prestiżowej nagrodzie World Summit Award w Chile w 2024 r. To niezwykłe osiągnięcie podkreśla niesamowitą pracę, jaką ADRA Polska wykonała, aby zapewnić potrzebującym wsparcia psychologicznego właściwą pomoc.

12 GRUDNIA 2023 (NR 958) [eud.adventist.org| Opr. Daniel Kluska]

GiveAndGetHelp.com to anonimowa platforma wsparcia zdrowia psychicznego „Razem przeciwko kryzysowi. Nigdy nie jesteś sam” i został nominowany do nagrody WSA 2023 w kategorii „Zdrowie i dobre samopoczucie”.

World Summit Award to międzynarodowy konkurs honorujący wybitne innowacje cyfrowe, a wybór do reprezentowania Polski dla GiveandGetHelp.com jest naprawdę niezwykłym osiągnięciem.

Stworzony przez ADRA Polska serwis, jako najlepsze i najbardziej innowacyjne rozwiązanie cyfrowe w kategorii związanej z dobrostanem psychicznym, będzie reprezentował Polskę na gali finałowej w Chile w 2024 roku.

Co to jest GiveAndGetHelp.com i co oferuje?

GiveAndGetHelp.com to serwis, który pomaga osobom w trudnych sytuacjach, zapewniając anonimową opiekę i wsparcie psychologiczne. Jest to platforma, na której poszczególne osoby mogą znaleźć pomoc bez konieczności uczęszczania osobiście na spotkania grup wsparcia. Strona działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i jest bezpłatna dla każdego, kto chce z niej korzystać. Zwiększa dostęp do wsparcia dla osób mieszkających na wsi, w małych miasteczkach i tych, które wolą pozostać anonimowe. Platforma wspiera także te grupy zawodowe, które mogą doświadczać stresu w swojej pracy.

Niedawno GiveAndGetHelp.com wdrożył sztuczną inteligencję, aby jeszcze szerzej zapewnić kompleksowe wsparcie psychologiczne. Serwis pełni funkcję społeczności osób poszukujących pomocy i wsparcia w Polsce. (Przeczytaj więcej tutaj.)

AAI