5 Dobrych Powodów – Informator serii

Warszawa, 22.12.2023

Do zborów Kościoła w Polsce  /  Mili widzowie Głosu Nadziei

Odkryj kolejnych „Pięć Dobrych Powodów”, że wiara w Boga ma głęboki sens!

Zapraszamy na nową serię wykładów na kanale YouTube / Głos Nadziei.

W świecie pełnym pytań i wątpliwości, gdzie prawda często jest niepopularna, każdy z nas potrzebuje kolejnych argumentów, by utwierdzać wiarę oraz jeszcze piękniej i logiczniej przekazywać ją dalej. Zapraszamy do oglądania kolejnej serii pastora Dawida Asschericka [czyt. Aszerika], której treści omawiają kluczowe zagadnienia wiary, dając przekonujące odpowiedzi na pytania, które nurtują zarówno wierzących, jak i poszukujących.

„Pięć Dobrych Powodów” to nie tylko ciekawa seria intelektualnych wykładów. To zaproszenie do podróży po ścieżkach wiary, rozumienia i odkrywania, ale przede wszystkim do dobrych, duchowych decyzji dla Bożego Królestwa, których życzymy Wam jak najwięcej! Pastor Dawid mówi m.in. o prawdziwej religijności, proroczych drogowskazach, znaczeniu cierpienia, słabościach teorii ewolucji i złożoności życia, a wreszcie o niezwykłości osoby Jezusa.

Zaczynamy w niedzielę, 24 grudnia o godzinie 19:00 na kanale YouTube.com/GlosNadziei. Bardzo serdecznie zapraszamy do oglądania i dzielenia się z innymi.

pastor Marek Micyk

Dyrektor Ośrodka Radiowo-Telewizyjnego Głos Nadziei

Informator oraz linki: www.adwent.pl/Asscherick2023