„Bądź zdrów” – seria wykładów

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

W 2016 roku w  Kościele Adwentystów Dnia Siódmego w Polsce realizowana będzie szczególna seria wykładów pt. „Bądź zdrów”. Program ten oparty został o wytyczne Generalnej Konferencji  w zakresie ośmiu zasad zdrowia, które od lat są zalecane promowane przez Kościół. Seria wykładów jest próbą przedstawienia tych ośmiu zasad zdrowia w nowym wydaniu. Może ona stanowić pomoc dla każdego zboru, który realizuje program zdrowotny dla sympatyków kościoła.

Planem Kościoła w Polsce jest, aby program „Bądź zdrów” został przedstawiony w zborach w lutym 2016 roku. Zachęcamy wyznawców do organizowania i uczestniczenia w tych spotkaniach. Mam nadzieję, że to opracowanie będzie pożytecznym narzędziem w promocji zrównoważonego stylu życia wśród naszych przyjaciół i znajomych oraz powodem do uwielbienia naszego Pana za Jego mądrość i dbałość o nasze zdrowie fizyczne i duchowe.

Tematy spotkań:

1. Zdrowie – czego o nim nie wiem?

2. Depresja – jak się przed nią chronić?

3. Uzależnienia – czy jestem wolny?

4. Aktywność – lekarstwo na wszystko?

5. Sen – czy odpoczynek ma znacznie?

6. Odżywianie – jak zmienić złe nawyki?

7. Relacje – co mają wspólnego ze zdrowiem?

8. Zaufanie – źródło radości?

Szczegółowe informacje na temat programu „Bądź zdrowy” znaleźć można na stronie www.sprawyzdrowia.pl.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”Materiały” el_width=”100″][vc_column_text]2015-12-07 Wykłady bądź zdrów (ulotka)

2015-12-07 Wykłady bądź zdrów (plakat)[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]