Camp 2012 – Zaproszenie

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Już za kilka dni rozpocznie się długo wyczekiwany Camp w Zatoniu. Spotkanie to już od wielu lat gromadzi wyznawców i przyjaciół Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego, którzy przyjeżdżają na Pojezierze Drawskie, aby odpoczywać, wzrastać w wierze i nawiązywać nowe przyjaźnie. Szczególnymi gośćmi tegorocznego Campu będą Artur Stele – wiceprzewodniczący Generalnej Konferencji oraz Andrew Rashford-Hewitt z Wielkiej Brytanii.

Na 12 dni Zatonie stanie się swoistym centrum Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Polsce. W ostatnich latach na Campach pojawiało się od 500 do nawet 800 uczestników. Trudno przewidzieć tegoroczną frekwencję, ale bogaty i interesujący program każe przypuszczać, że na polu namiotowym będzie raczej ciasno – a to znakomita wiadomość.

Główni mówcy tegorocznego Campu przygotowali dwie interesujące propozycje wykładów. Artur Stele przedstawi uczestnikom program zatytułowany: Znaj swego Pana, natomiast Andrew-Rashford-Hewitt w prezentacji Tylko Jezus podejmie się kontynuacji tematu poruszanego podczas tegorocznego Kongresu Młodzieży w Skoczowie. Na Campie pojawi się również Miroslav Pujic (Dyrektor ds. Komunikacji w Wydziale Transeuropejskim), który poprowadzi szkolenie na temat programu LifeConnect – sieciowej platformy ewangelizacyjnej.

Uczestnicy będą mogli również wybierać spośród kilku programów przygotowanych przez rodzimych mówców. Będą to m. in. wykłady pastora Władysława Poloka na temat proroctw biblijnych, czy też prezentacja na temat sztuki mediacji przygotowana przez pastora Andrzeja Sicińskiego. Na pierwszej części Campu (do poniedziałku) będzie obecny Marek Rakowski, który chętnie spotykać się będzie z osobami, które pragną indywidualnego poradnictwa rodzinnego Nie zabraknie programu skierowanego specjalnie do dzieci oraz do członków harcerstwa Pathfinders.

Warto wspomnieć również o kilku propozycjach warsztatowych. W tym roku będzie to m.in. blok dwóch warsztatów przygotowanych przez Grażynę Szambelan (zajęcia plastyczne – decoupage oraz warsztaty teatralne), campowy chór, który w zeszłym roku cieszył się ogromną popularnością (Karolina Harasim, Dawid Kurz) oraz zajęcia z języka angielskiego. Swoją działalność kontynuować będzie również campowa kawiarenka. Tradycyjnie w Zatoniu zagoszczą się również rozgrywki sportowe.

Uczestnicy tegorocznego Campu będą również pozytywnie zaskoczeni efektem prac remontowych, które trwały w Zatoniu przez ostatni rok. Teren ośrodka został całkowicie ogrodzony, pojawił się nowy podjazd oraz brama. Przygotowano parking na około 50 aut i utwardzono drogę na terenie ośrodka. Odnowiono również prysznice oraz toalety. Zmiany zaszły również w budynkach. Budynek ‘B’ został całkowicie odremontowany, a w pokojach pojawiły się łazienki. Przygotowano również nową recepcję wraz z poczekalnią. Bez wątpienia zmiany te sprawią, że pobyt w Zatoniu będzie zdecydowanie bardziej komfortowy.

Pozostaje nam więc zaprosić wszystkich bardzo serdecznie do uczestnictwa w tegorocznym Campie i do spędzenia kilku niezwykłych dni z Bogiem. Więcej informacji na temat Campu można znaleźć na stronie www.campzatonie.com oraz na profilu w portalu Facebook (facebook.com/campzatonie).

Do zobaczenia w Zatoniu!

[/vc_column_text][vc_text_separator title=”Materiały” el_width=”100″][vc_column_text]Camp_2012_-_Program[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”Zatonie, Polska … `{`Daniel Maikowski/AAI fot. www.campzatonie.com`}`” title_align=”separator_align_right” el_width=”100″][/vc_column][/vc_row]