Camp 2013 – Zaproszenie

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Już w najbliższą środę (3 lipca) rozpocznie się długo wyczekiwany Camp w Zatoniu. Spotkanie, które od wielu lat gromadzi wyznawców i sympatyków Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego, będzie doskonałą okazją do wspólnego wielbienia Boga, duchowego rozwoju i nawiązywaniu nowych przyjaźni. Szczególnymi gośćmi tegorocznego Campu będą pastor Janos Kovacs-Biro oraz John i Clair Sanches. Nie zabraknie również interesujących warsztatów, wspaniałej muzyki i prawdziwej duchowej atmosfery.

Hasło tegorocznego Campu – „Dobrze jest być blisko Boga”, oddaje potrzebę, którą ma w swoim sercu każdy chrześcijanin. Potrzebę spędzenia czasu z Bogiem – poprzez modlitwę, studium Pisma Świętego, uwielbienie i każdą chwilę, którą poświęcamy naszemu Stwórcy.

Wokół tych zagadnień koncentrować będą się wykłady zaproszonych gości. Każdego wieczoru o godz. 19:00 swoją refleksją na temat bliskiej więzi z Bogiem podzieli się pastor Janos Kovacs-Biro (dyrektor sekretariatu ewangelizacji Wydziału Transeuropejskiego). Wykłady Johna Sanchesa (dyrektor sekretariatu służby rodzinie w Wydziale Transeuropejskim) będą się odbywać przed południem – o godzinie 10:00. Jego żona Claire, przygotowała natomiast specjalne seminarium poświęcone zagadnieniom rodziny i małżeństwa – „Szczęśliwe Małżeństwo”.

Camp w Zatoniu to również szereg spotkań warsztatowych:

  • „Księga Daniela”
  • „Apokalipsa”
  • „Usprawiedliwienie z wiary”
  • „Ewangelizacja dużych miast”
  • „Nowe trendy w nabożeństwie adwentystycznym”
  • „W jaki sposób wspierać rozwój dziecka?”
  • „Wprowadzenie do działalności biznesowej: Twoje relacje z Bogiem a sukces w życiu”
  • „Naturalne odchudzanie”
  • „Jak budować poprawne relacje”

Nie zabraknie zajęć praktycznych (warsztaty muzyczne, plastyczne i językowe), a także programu przygotowanego specjalnie dla dzieci i dla Pathfindersów. Wielbiciele aktywnych form spędzania wolnego czasu, będą mogli natomiast wziąć udział w rozgrywkach sportowych (piłka nożna, koszykówka, piłka siatkowa).

Warto zwrócić uwagę na trzy szczególne wydarzenia, do udziału w których zapraszamy wszystkich uczestników tegorocznego Campu:

Camparaton: Bieg poMOCY – Charytatywny bieg odbędzie się w niedzielę 7 lipca o godz. 12.00. W tym roku będziemy zbierać datki na walkę Patryka Fiuka z mukowiscydozą.

Market Day – Wydarzenie, które stało się nieodłączoną częścią Campów w Zatoniu. W tym roku Market Day odbędzie się w środę 10 lipca. Wszyscy, którzy chcą aktywnie zaangażować się w jego organizację, mogą już teraz skontaktować się z organizatorem – Tytusem Gudzowskim (tel. 790 235 852 lub 886 102 821).

All4Him – Musical „Precedens” – W Zatoniu grupa muzyczna All4Him przedstawi nowy musical, który swoją premierę miał zaledwie kilka dni temu. Czy można wybaczyć? Czy można zacząć od nowa? Na te pytania postarają się odpowiedzieć członkowie zespołu w sobotę 6 lipca o godzinie 21.00.

Pozostaje nam więc zaprosić wszystkich bardzo serdecznie do uczestnictwa w tegorocznym Campie i do spędzenia kilku niezwykłych dni z Bogiem.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”Zatonie … `{`Daniel Maikowski/AAI`}`” title_align=”separator_align_right” el_width=”100″][/vc_column][/vc_row]