|

Camp Zatonie 2013

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznym Campie, który odbędzie się w dniach 3-13 lipca. Głównymi mówcami podczas tegorocznego spotkania w Zatoniu będą – pastor Janos Kovacs-Biro oraz małżeństwo Claire i John Sanches. Na tej stronie znajdą się najważniejsze informacje dotyczące Campu 2013 – program, cennik, biogramy mówców etc.

INFORMACJE OGÓLNE

Termin: 3-13 lipca 2013 roku

Miejsce: Zatonie

Mówcy: Janos Kovacs-Biro, John & Clair Sanches

Zobacz cennik Campu »

Pobierz regulamin Campu »

ZAPROSZENIE

Młodzi Przyjaciele! Drodzy Bracia i Siostry w Chrystusie!

Z wielka radością pragnę zaprosić Was na kolejny kamp do Zatonia. Pozostało nam już niewiele dni na ostatnie przygotowania oraz modlitwy w intencji tego niewątpliwie duchowego wydarzenia w życiu naszego Kościoła. Program jest przygotowywany tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Chciałbym przekazać kilka istotnych informacji:

  • Termin: 3-13 lipca 
  • Inauguracja: 3 lipca godz. 19:00
  • Hasło Campu: Dobrze jest być blisko Boga
  • Program:
    – wieczorne spotkania o godz. 19 – mówca J. Kovac-Biro
    – nabożeństwa przedpołudniowe o godz. 10 – mówca J. Sanches
  • Spotkania odbywać się będą w nowym namiocie!
  • Seminarium: Szczęśliwe małżeństwo – mówca C. Sanches

Pozostałe programy, takie jak: Księga Daniela i Apokalipsa, Usprawiedliwienie z wiary, Ewangelizacja dużych miast, Nowe trendy w nabożeństwie adwentystycznym, W jaki sposób wspierać rozwój dziecka?, Wprowadzenie do działalności biznesowej / Twoje relacje z Bogiem a sukces w życiu, Naturalne odchudzanie, Jak budować poprawne relacje? – będą przeprowadzone przez mówców krajowych.

Warsztaty: plastyczne, językowe, muzyczne.
Programy: – dla dzieci (gry, zabawy i różnego rodzaju zajęcia)
– Pathfindersów (zajęcia terenowe i szkolenia)
– dla osób „poszukujących przyjaciół”
Wydarzenia/uroczystości: piątkowe przywitania szabatu, nabożeństwa sobotnie, chrzest święty (osoby zainteresowane proszone o przywiezienie rekomendacji zboru), wieczory doświadczeń z pracy misyjnej w Indiach, Market Day, konkurs trzech diecezji, nabożeństwa modlitewne, rozgrywki sportowe, kawiarenka kampowa.

Szczegóły dotyczące programu oraz pozostałe informacje o kampie znajdziecie na stronach www: mlodzi.adwent.pl, adwent.pl; zaufanie.pl, maranatha.pl, adwentysci.org.pl, adwentysci.waw.pl. Wasze uwagi i propozycje dotyczące kampu kierujcie na mój adres: bostan@maranatha.pl lub telefonicznie pod numer: 721-297-709.

Serdecznie zapraszam, życząc wielu błogosławieństw Bożych, i do zobaczenia w Zatoniu –

pastor Wasyl Bostan

MÓWCY

janos kovacs biroJanos Kovacs-Biro – Pochodzi z Węgier, a obecnie wraz z rodziną mieszka w Londynie, gdzie pełni funkcję dyrektora sekretariatu ewangelizacji Wydziału Transeuropejskiego Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego. Polscy adwentyści znają pastora Janosa z wielu spotkań, szkoleń i konferencji. Był on również gościem specjalnym podczas tegorocznego Festiwalu Hosanna w Częstochowie.

.

.

.

john sanchesJohn & Clair Sanches – mieszkają w Londynie, gdzie pełnią funkcję dyrektorów sekretariatu służby rodzinie. To właśnie zagadnienia dotyczące chrześcijańskiego życia rodzinnego są ich pasją i tą pasją będą się dzielić z uczestnikami tegorocznego Campu w Zatoniu.

[/vc_column_text][vc_text_separator title=”Materiały” el_width=”100″][vc_column_text]Camp 2013 – Cennik

Camp 2013 – Regulamin

Camp 2013 – Zaproszenie[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]