Dary 13. Soboty – 26 marca 2016

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

 „Każdy, tak jak sobie postanowił w sercu, nie z żalem albo z przymusu; gdyż ochotnego dawcę Bóg miłuje”. (2 Kor 9,7)

Umiłowani w Chrystusie – Drogie Siostry i Drodzy Bracia!

W imieniu Zarządu Diecezji Południowej, pragnę przekazać całej Rodzinie Adwentowej w Polsce najserdeczniejsze, braterskie pozdrowienia!

Dzisiaj, w ostatnią sobotę kwartału zbieramy dary 13-tej soboty, które są przeznaczone na wsparcie projektów misyjnych w kraju i za granicą. Projektem zagranicznym jest budowa trzech kościołów oraz ośrodka na terenie Wydziału Południowoamerykańskiego. Natomiast projektem krajowym jestbudowa Domu Modlitwy w Gliwicach.

Dzięki szczególnemu Bożemu prowadzeniu, udało się załatwić wszelkie niezbędne formalności i pod koniec ub. roku rozpocząć w/w inwestycję. Obecnie jesteśmy na etapie murowania ścian. Jednak, aby rozpoczęte dzieło, ku chwale Boga i dobra ludzi, mogło być skutecznie realizowane do końca, niezbędne są ku temu środki finansowe. Stąd zwracamy się do Was, Siostry i Bracia, z gorącą prośbą o wsparcie budowy Domu Modlitwy w Gliwicach.

Dzisiejsze dary złożone luzem będą przeznaczone po 50% na misję krajową i zagraniczną. Istnieje również możliwość przeznaczenia w całości swego daru tylko na jeden projekt, co można uczynić w oddzielnej kopercie z zaznaczeniem: „misja zagraniczna” lub „budowa w Gliwicach”.

Niech Pan udzieli wszystkim ofiarodawcom obfitych łask Bożych.

Przewodniczący Diecezji Południowej
pastor Vasyl Bostan

P.S. Na stronie www.maranatha.pl można zapoznać się z bieżącym stanem zaawansowania prac.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”Materiały” el_width=”100″][vc_column_text]Dary 13 Soboty 2016-03-26 – Okólnik[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]