Dary 13 Soboty 2023 roku – informator

Droga Rodzino Adwentowa,

Dzisiejsze dary 13. soboty są niezwykle cenne i potrzebne. Każda złotówka przyczyni się bowiem do zgromadzenia około miliona złotych niezbędnych, aby wykonać wskazany przez powiatowego inspektora nadzoru budowlanego remont budynku kościelnego we Wrocławiu.

(Szczegóły problemu zboru we Wrocławiu zostały opisane w kwartalniku Lekcje Biblijne na IV kwartał 2023 r, str. 95.)

Zwracamy się dzisiaj z uprzejmą prośbą do wszystkich członków Kościoła w Polsce, Polonii adwentystycznej, sympatyków i ludzi dobrej woli o otwarcie swojego serca i udzielenia pomocy dla zboru we Wrocławiu.

Być może wśród słuchających i czytających tę prośbę są osoby lub firmy, które mogłyby zasponsorować lub wykonać poszczególne prace.

Prosimy o kontakt w tej sprawie pod numerem telefonu 727 263 631 lub poprzez adres e-mail, diecezja.zachodnia@adwent.pl. Pomóżmy razem zborowi we Wrocławiu.

Niech dobry Bóg wynagrodzi waszą hojność!

W imieniu zboru we Wrocławiu,

pastor Tadeusz Niewolik – Przewodniczący Diecezji Zachodniej

Jak złożyć dary?

  1. Zebrane dary podczas pierwszej części nabożeństwa zostaną przez skarbnika zboru podzielone po połowie na projekt światowy i krajowy.
  2. Dar na projekt Wrocław można złożyć w osobnej kopercie, wskazując ten właśnie cel. Dar zostanie w całości przekazany na ten projekt.
  3. Dar na projekt Wrocław można również przekazać bezpośrednio na konto Diecezji Zachodniej: 95 1090 1476 0000 0001 4675 3083, z dopiskiem: Projekt Wrocław.

Media