Dary 13 soboty – okólnik

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Warszawa, 29.06.2019

W 2019 roku światowy Kościół Adwentystów Dnia Siódmego obchodzi rocznicę 100-lecia istnienia Sekretariatu Rodziny. Ellen White napisała, że rodzina jest pierwszym polem misyjnym.

Współczesne badania przeprowadzone w Polsce pokazują, że dla 70-80% Polaków rodzina i przyjaźń jest na pierwszym miejscu wśród wartości i priorytetów. Dla porównania – religia i tradycja są ważne dla tylko 14-15% Polaków.

Z tego powodu wydanie dwóch książek o tematyce rodzinnej stanowić będzie ważny element misji Kościoła w Polsce. Książka „Nadzieja dla współczesnych rodzin”, wydana przez Generalną Konferencję, została ogłoszona misyjną książką roku 2019. Z kolei „Żadnych gierek”, autorstwa Gabora Mihalca, jest wspaniałym poradnikiem mówiącym jak radzić sobie z pokusami, a nade wszystko – jak wzmacniać małżeństwa i więzi rodzinne.

Składając dar 13. Soboty lub wpłacając pieniądze bezpośrednio na konto, którego numer wraz z instrukcją składania darów znajduje się na 93 stronie kwartalnika lekcji szkoły sobotniej, przyczyniasz się do szczęścia innych ludzi i wzmacniasz bardzo ważne ramię misji Pana Jezusa. Bardzo prosimy o wsparcie tej inicjatywy, a wszystkim ofiarodawcom z całego serca dziękujemy.

Pastor Marek Rakowski
Dyrektor Sekretariatu Rodziny

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Media