Dary 13. Soboty – okólnik

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Odczytać przed złożeniem darów w Szkole Sobotniej!

DARY 13-tej SOBOTY —30 GRUDNIA 2017 ROKU

Umiłowani w Chrystusie! Siostry i Bracia!  

Przesyłam braterskie pozdrowienia z Diecezji Zachodniej. Pragnę wyrazić wdzięczność Bogu, że należę do Jego rodziny, do Kościoła, któremu zostało powierzone dzieło zwiastowania ewangelii. Każdy z nas może mieć w tym swój udział. Dużą rolę w tym odgrywają nasze domy modlitwy, które prowadzą działalność ewangelizacyjna, służbę charytatywną oraz działalność promującą zdrowy styl życia. Jednym z takich obiektów jest dom modlitwy w Jeleniej Górze. Istnieje pilna potrzeba przeprowadzenia remontu w tym obiekcie.

Pragnę dzisiaj zaprosić Was do złożenia daru na rzecz Domu Modlitwy w Jeleniej Górze oraz na projekty misyjne na terenie Wydziału Euro-Azjatyckiego między innymi: budynek kościelny w Mołdawii, program dla dzieci w Tadżykistanie, ośrodek wpływu ewangelizacyjnego oraz odnowy zdrowotnej w Rosji, przedszkole w Kazachstanie.

Niech ten gest będzie wyrazem Waszej wdzięczności za wszelkie otrzymane Boże błogosławieństwa.

Pragnę poinformować, że złożone dary zostaną w równej części podzielone przez skarbnika zboru na dwa projekty. Jest jednak możliwość przeznaczenia w całości swego daru tylko na jeden projekt. W takim przypadku, proszę to uczynić w oddzielnej kopercie z zaznaczeniem, że dotyczy on remontu Domu Modlitwy w Jeleniej Górze z dopiskiem na kopercie „Jelenia Góra” lub projektu misyjnego w Wydziale Euro-Azjatyckim. Serdecznie dziękuję za złożone dary oraz życzę wiele Bożych łask i obfitych błogosławieństw.

 

Ryszard Jankowski

Przewodniczący Diecezji Zachodniej

 

POBIERZ OKÓLNIK –>[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Media