Dary na Lekcje Szkoły Sobotniej „Hope Channel”

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

W tym ostatnim dniu roku pragniemy podziękować za Wasz wkład w popularyzowanie telewizyjnego studium Pisma Świętego, czyli Lekcji Szkoły Sobotniej Hope Channel. Ta niezwykła seria zachęca ponad milion ludzi na całym świecie do wspólnych podróży przez karty Pisma Świętego. W mijającym roku dzięki tym programom dotarliśmy z poselstwem adwentowym do licznego grona odbiorców, także spoza naszego Kościoła. Audycje te w polskiej wersji językowej w całym roku były obejrzane ponad 70 tysięcy razy i wciąż ta liczba rośnie. Jest to program, który gruntuje nie tylko biblijną wiedzę członków Kościoła, ale przede wszystkim jest misyjnym narzędziem w docieraniu do ludzi stawiających pierwsze kroki z Chrystusem. Jest naszą niezwykłą radością, że możemy kontynuować ten projekt już piąty rok, mając nadzieję, że nie ustanie on aż do powtórnego przyjścia Pana.

Na koniec pragniemy podzielić się kolejną radością. Otóż w nowym roku Lekcje Szkoły Sobotniej Hope Channel dotrą do jeszcze szerszego grona odbiorców w Polsce, dzięki zaistnieniu naszej telewizji na platformie cyfrowej dostępnej w całym kraju. Niedługo podamy więcej informacji jednak już teraz dziękujmy naszemu Bogu za tak wielki cud, możliwości dotarcia głosu nadziei do kolejnych tysięcy, a może i milionów Polaków.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za wszelkie formy wspierania Szkoły Sobotniej Hope Channel, w tym także za specjalne dary. Niech Pan błogosławi Was w całym 2017 roku!

Z braterskim pozdrowieniem Zespół Ośrodka Radiowo-Telewizyjnego „Głos Nadziei”

Przy okazji polecamy wysłuchanie w dniu  31 grudnia o godz. 16:15  audycji „Głosu Nadziei” w Pierwszym Programie Polskiego Radia.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]