Dom Opieki „Samarytanin” – Oferta pracy

Do osób zainteresowanych pracą
w służbie drugiemu człowiekowi!


Stojąc u progu decyzji odnośnie swojej przyszłości zawodowej, chcemy zachęcić Was do podjęcia pracy w Domu Opieki „Samarytanin” w Bielsku Białej na stanowisku:

  • opiekuna/ pokojowej.

Z biblijnej przypowieści o miłosiernym Samarytaninie wywodzi się nazwa naszego Domu, a także motto – wrażliwość, miłosierdzie i pomoc, które towarzyszy nam od wielu lat. Czas płynie, zmienia się świat, zmieniło się nasze miasto, zmieniał się również „Samarytanin”. Ale jedno się nie zmieniło – osobliwy urok tego miejsca, położenie u podnóża góry Szyndzielnia, wspaniała zieleń otaczająca Dom z parkiem i sadem owocowym.

Wszyscy pracownicy ośrodka starają się, aby każdy z mieszkańców nie czuł się samotny czy opuszczony, a chwile spędzone tutaj przynosiły spokój i poczucie dobroci, tak bardzo potrzebnej wszystkim przez całe życie.

Dlatego pragniemy zachęcić Was do pracy związanej z pomocą drugiemu człowiekowi. Nic nie daje takiej satysfakcji, jak praca z ludźmi i dla ludzi. Dla osób spoza Bielska zapewniamy zakwaterowanie.

„Bóg nie umieścił człowieka na zlodowaciałej planecie, Bóg oddał ludzi w ręce ludzi, po­wierzył ich trosce innych ludzi.
Dlatego też człowiek poszukuje przez całe swoje życie, świadomie lub mniej świadomie, drugiego człowieka.
Poszukuje i tęskni za miłością, ciepłem serca i zaciszem domowym. ”
Phil Bosmans

Czekamy na Was i zapraszamy do kontaktu:

  • tel: 668 036 910

 

Dyrekcja Domu Opieki „Samarytanin” w Bielsku Białej