Dzień ChSCh 2013

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Drogie Siostry i Bracia!

Tak jak każdego roku o tej porze w naszym Kościele szczególną uwagę poświęcamy Chrześcijańskiej Służbie Charytatywnej, a przede wszystkim jej wolontariuszom. Wolontariusze Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej prowadzą kluby zdrowia, wydają odzież i żywność, organizują koncerty charytatywne itp. Wszystko to robią po to, aby pomoc dotarła do najbardziej potrzebujących. Nasi wolontariusze również coraz częściej wypowiadają się w prasie, radiu, telewizji, stając się w ten sposób rzecznikami osób ubogich. W ten sposób angażują również innych w rozwiązywanie problemów społecznych w Polsce i działanie dla wspólnego dobra. Za Wasze poświęcenie i odwagę z głębi serca Wam dziękujemy!

Dziękujemy także wszystkim darczyńcom oraz osobom, które w ubiegłym roku przekazały ChSCh 1% podatku. To dla nas bardzo ważne, że zdecydowaliście się pomagać razem z nami. Dziękujemy również za Wasze bezcenne modlitwy. W 2012 roku dzięki Waszemu zaufaniu i wspólnej pracy byliśmy w stanie udzielić pomocy o łącznej wartości ponad 7,5 mln zł.

W ubiegłym roku podczas zbiórki zorganizowanej w Kościele z okazji Dnia ChSCh dzięki hojności darczyńców uzyskaliśmy na pomoc osobom potrzebującym sumę 17 571,49 zł. O tym, komu dzięki tym zebranym pieniądzom pomogliśmy, możecie się dowiedzieć, czytając raport z udzielonej pomocy zawieszony na tablicy ogłoszeń. Również w tym roku apelujemy do Was, Drodzy, o złożenie daru na pomoc kolejnym osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej. Pamiętajmy, że ludziom potrzebującym, całym rodzinom, trudno jest przetrwać okrutny, zimowy czas bez opału. Okażmy im serce zwłaszcza teraz. O tym, jaką kwotę ogólnie przekazaliście na pomoc oraz komu dzięki temu pomogliśmy, dowiecie się, czytając naszą stałą rubrykę w „Głosie Adwentu”.

Bądźcie razem z nami i pomagajcie razem z nami odwiedzając też naszą stronęwww.chsch.pl i nasz profil na Facebooku. Razem czyńmy dobro!

Z chrześcijańskim pozdrowieniem,

Piotr Nowacki

dyrektor Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej

[/vc_column_text][vc_text_separator title=”Materiały” el_width=”100″][vc_column_text]Dzień ChSCh 2013[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]