Dzień Głosu Nadziei 2015

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Drogie Siostry, Drodzy Bracia, Droga Młodzieży!

W tym roku obchodzimy 35-lecie istnienia Ośrodka Radiowo-Telewizyjnego „Głos Nadziei”. To wyjątkowy jubileusz za który wspólnie możemy dziękować naszemu Bogu i wyrażać wdzięczność za lata prowadzenia i opieki.

„Głos Nadziei” to dziś w pełni medialna instytucja prowadząca całodobowe radio oraz telewizję pod nazwą Hope Channel Polska, a także wszechstronną działalność internetową docierającą do milionów użytkowników globalnej sieci.

To właśnie dzięki „Głosowi Nadziei” dwa tygodnie temu mogliście uczestniczyć na odległość w festiwalu „Hosanna”. Telewizyjna relacja „na żywo” zgromadziła przed monitorami liczną publiczność nie tylko z Polski ale i z wielu innych krajów. W minionym roku transmitowaliśmy również „na żywo” camp z Zatonia, a także wyprodukowaliśmy ponad 100 godzin premierowych audycji, które ubogaciły dotychczasowe zasoby programowe.

Cieszy nas również stała współpraca z Polskim Radiem, które emituje nasze programy odbierane przez milionowe audytoria. Niezwykłą radość sprawia nam także tworzenie polskich wersji Lekcji Szkoły Sobotniej Hope Channel. Wielka popularność tych wartościowych programów jest szczególnym błogosławieństwem dla codziennej pracy zespołu redakcyjnego.

Najnowszy nasz projekt to Misyjna Płyta Roku na której – prócz filmu „Ludzie zdrowia” – znajduje się czterogodzinny audiobook z książką „Bądź zdrów!”. Produkt ten przygotowaliśmy z myślą o wsparciu szerokich działań misyjnych w ramach ewangelizacyjnej kampanii z okazji międzynarodowego Roku Zdrowia.

Drodzy Przyjaciele, jeśli uważacie, że „Głos Nadziei” powinien nadal prężnie się rozwijać możecie wspomóc nas dobrym słowem, modlitwą i darami złożonymi dziś lub w innym terminie. Jedno jest pewne, każda kwota przyczyni się do poszerzenia medialnych inicjatyw kierujących widzów i słuchaczy do Jezusa Chrystusa i poselstwa adwentowego.  Niech Was Pan błogosławi!

– Zarząd i Pracownicy „Głosu Nadziei”

[/vc_column_text][vc_text_separator title=”Materiały” el_width=”100″][vc_column_text]Okólnik – Głos Nadziei[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]