Dzień KSB 2015

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Już ponad 42 lata Korespondencyjna Szkoła Biblijna prowadzi swą misję. Jesteśmy jedną z największych i najstarszych szkół w Polsce kształcących na odległość. Nasze kursy ukończyło tysiące osób. Większość z nich odnalazła swą drogę zbawienia, a średnio, co piąta osoba przyłączyła się do Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego.

W 2015 roku pojawił się w naszej ofercie nowy, siedemnasty kurs pt. „Zwycięstwo miłości”, kurs o głębokim przesłaniu duchowym. To cieszy. Jednak działalność naszej kościelnej Szkoły musi być stale rozwijana, aby sprostać oczekiwaniom zmieniającego się społeczeństwa. W tym celu pragniemy zacieśniać współpracę ze zborami, powoływać nowych terenowych przedstawicieli Szkoły, uczestniczyć we wszystkich organizowanych przez Was programach zdrowotnych i klubach zdrowia oraz tworzyć biblioteki uliczne. Zamierzamy także przygotować dwa nowe kursy — jeden przeznaczony dla nastolatków, a drugi pt. „Czy wiesz, co jesz?” Wielką potrzebą naszej kościelnej Szkoły jest także rozwijanie nowych sposobów reklamy za pośrednictwem internetu oraz mediów społecznościowych.

Dlatego potrzebujemy nade wszystko mocy Ducha Świętego, Waszych nieustających modlitw oraz wspólnej szczerej i niewyczerpanej miłości do bliźniego.

Ale potrzeba nam także zwykłej pomocy materialnej, by móc zrealizować przedstawione tutaj plany. Zatem zwracamy się do Was z wielką prośbą o złożenie w dniu dzisiejszym daru na rozwój Korespondencyjnej Szkoły Biblijnej i Korespondencyjnej Szkoły Lepszego Życia. Dzięki tym darom będziemy mogli uczynić dla sprawy Bożej jeszcze więcej.

I za to też w imieniu pracowników naszej Szkoły pragnę z serca Wam, Drodzy Współwyznawcy, podziękować!

Mirosław Harasim

kierownik Korespondencyjnej Szkoły Biblijnej oraz Korespondencyjnej Szkoły Lepszego Życia

[/vc_column_text][vc_text_separator title=”Materiały” el_width=”100″][vc_column_text]Dzień KSB 2015[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]