Dzień ORTV „Głos Nadziei”

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Drogie Siostry, Drodzy Bracia, Drodzy Przyjaciele!

W dniu dzisiejszym, w całym naszym Kościele w Polsce, obchodzimy Dzień Ośrodka Radiowo-Telewizyjnego „Głos Nadziei”. Dziś „Głos Nadziei” to już nie tylko radiowe audycje, ale to przede wszystkim 24-godzinna telewizja adwentystyczna pod nazwą Hope Channel Polska. Dzisiejszy dzień to także dodatkowa uroczystość i wielka radość z powodu inauguracji w naszych zborach ewangelizacyjnego projektu Misyjnej Książki Roku, ale także – co jest nowością – Misyjnej Płyty Roku! To właśnie „Głos Nadziei” wyprodukował tę wyjątkową płytę DVD, na której znalazł się film ukazujący biblijny proces stworzenia Ziemi. Jest naszym wielkim przywilejem, że mogliśmy wziąć udział w powstaniu polskiej wersji tego unikatowego na skalę świata filmu, którego szczególną wartością jest to, iż wszystkie wypowiadane w nim słowa są zaczerpnięte z Pisma Świętego.

Dodatkowym atutem Misyjnej Płyty Roku jest także to, że zawiera ona również audiobook, czyli dźwiękową wersję Misyjnej Książku Roku pt. „Poza wyobraźnią”, wydanej nakładem Wydawnictwa „Znaki Czasu”. Wierzymy, że ta multimedialna płyta, wraz z pięknie wydrukowaną książką, będzie stanowić znakomity prezent dla wielu szukających wiary i nadziei ludzi z naszego otoczenia. Zachęcamy do wspólnych i publicznych projekcji filmu w zborach i popularyzowania tym samym naszego Boga jako Pana i Stworzyciela świata.

Cieszymy się, że kolejny raz „Głos Nadziei” może być integralną częścią działań misyjnych Kościoła w Polsce. Wszystko to zawdzięczmy, Drodzy, Waszemu wsparciu modlitewnemu, odczuwalnej życzliwości, ale także i finansowej pomocy. Będziemy wdzięczni jeśli i tym razem zechcecie złożyć specjalny dar na nasze dalsze działania.

Zapraszamy do oglądania naszej telewizji i słuchania audycji radiowych. Wszystko to możecie znaleźć nieodpłatnie w internecie pod adresami www.glosnadziei.pl lub www.hopechannel.pl. Niech Pan będzie z nami wszystkimi!

Kierownictwo i Zespół redakcyjny
Ośrodka Radiowo-Telewizyjnego „Głos Nadziei”

[/vc_column_text][vc_text_separator title=”Materiały” el_width=”100″][vc_column_text]Dzień_ORTV_GN[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]