Dzień ORTV „Głos Nadziei”

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Drogie Siostry, Drodzy Bracia, Przyjaciele „Głosu Nadziei”!

Jest naszą wielką radością, że możemy zwrócić się do Was z okazji dorocznego Dnia Ośrodka Radiowo-Telewizyjnego „Głos Nadziei”. Dziękujemy za Wasze dotychczasowe modlitwy i słowa zachęty. W minionym roku wykonaliśmy wiele pracy, często przekraczającej z pozoru nasze ludzkie możliwości. Jak wiecie, realizujemy adwentystyczne posłannictwo poprzez media – telewizję, radio, internet. Cieszymy się, że po raz kolejny – jako „Głos Nadziei” – mogliśmy służyć Wam także poprzez zorganizowanie nie tak dawno bezpośredniej transmisji z Festiwalu Hosanna. Tylko w minionym miesiącu gościliśmy widzów aż z 46. krajów!

Nadajemy regularnie audycje w Polskim Radiu, a co tydzień przygotowujemy nowe odcinki polskiej wersji Lekcji Biblijnych pod kierunkiem pastora Dereka Morrisa. To niezwykłe narzędzie ewangelizacyjne, które warto upowszechniać, ale które pociąga za sobą także dość spore koszty! Wielką naszą radością jest również coraz bardziej realna perspektywa budowy studia telewizyjnego Hope Channel w Warszawie.

Potrzebujemy dodatkowo głębokiej i pilnej modernizacji sprzętu, dzięki któremu będziemy jeszcze bliżej Was i innych ludzi. Jeśli zatem chcecie dołączyć się do tej misji specjalnej możecie wesprzeć nas darami, dziś lub w każdym innym terminie. Czekamy także na Wasze misyjno-duszpasterskie doświadczenia związane z działalnością „Głosu Nadziei”! Podzielcie się z nami świadectwami wiary o tym jak odkryliście, być może na nowo, Boga dzięki naszym programom. Prócz słów głębokiej wdzięczności wręczamy Wam w prezencie misyjną płytę DVD, która niech posłuży do niesienia ewangelii w Waszym najbliższym otoczeniu.

Dla zainteresowanych przekazujemy numer naszego konta bankowego: 69 1240 6218 1111 0010 6085 8316

Pozostańcie z naszym Wielkim Panem Bogiem 

Zespół „Głosu Nadziei”

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”Materiały” el_width=”100″][vc_column_text]Dzień Głosu Nadziei – Okólnik[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]