Dzień Polskiego Stowarzyszenia Zdrowa Rodzina

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

DROGIE SIOSTRY, UMIŁOWANI BRACIA, KOCHANA MŁODZIEŻY!

Dzisiaj, z okazji Dnia Polskiego Stowarzyszenia „Zdrowa Rodzina”, pragniemy podziękować Bogu za to, że w naszym kraju nadal funkcjonuje zorganizowany kolportaż literatury adwentystycznej. Jak wierzymy, jest to wielkie błogosławieństwo dla naszego Kościoła i dla naszej ziemskiej ojczyzny, Polski. Boży prorok czasów końca stwierdził, że jeśli istnieje dzieło misyjne ważniejsze od innych, to jest nim dostarczanie naszych książek ludziom. Treść i przesłanie tych publikacji ma przygotować ludzi na spotkanie z niebawem powracającym Jezusem.

W minionym roku nasz Kościół zapoczątkował realizację ogólnoświatowego projektu rozpowszechniania książki Wielki bój. Został wytyczony cel, aby do końca roku 2013 rozpowszechnić 170 mln egzemplarzy tej szczególnej publikacji. Wydawnictwo „Znaki Czasu” wydało już 50 tys. sztuk tej pozycji, a obecnie planowany jest dodruk kolejnych 30 tys. egzemplarzy. Książka Wielki bój, o której jej autorka powiedziała, że jest cenniejsza niż srebro i złoto, powinna być rozpowszechniana bardziej niż jakakolwiek z tych, które napisała.

Jako dział kolportażu w Polsce pragniemy stworzyć odpowiednie warunki dla kolporterów i osób, które podjęły świadomą decyzję zaangażowania się w masowe rozpowszechnianie tej pozycji książkowej. Chcemy wyposażyć ewangelistów w niezbędne materiały reklamowe, aby prowadzić działalność misyjną w formie akcji kolporterskich, kampów, letnich obozów czy misyjnych spływów kajakowych. Chcąc urzeczywistnić te plany, potrzebne są odpowiednie środki finansowe. (Więcej informacji na ten temat znajdziecie w folderze).

Dlatego, Drogie Siostry, Umiłowani Bracia, Kochana Młodzieży, jeżeli sami nie możecie bezpośrednio zaangażować się w powyższe inicjatywy, ale jesteście przekonani, że jest to Boży sposób docierania do ludzi z ewangelią zbawienia — zwracamy się do Was z gorącym apelem o złożenie szczerych i hojnych darów, które posłużą na realizację  poszczególnych projektów i inicjatyw.

Już teraz dziękujemy Wam, Drodzy Współwyznawcy, za złożone dary oraz dotychczasowe zaangażowanie w misję.

Prosimy o Wasze modlitwy za osoby poświęcające się służbie kolporterskiej.

Niech Pan Wam wszystkim obficie błogosławi!

Wasz brat w Chrystusie

Marek Kroczyk

przełożony Polskiego Stowarzyszenia „Zdrowa Rodzina”

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]