Dzień Polskiego Stowarzyszenia „Zdrowa Rodzina”

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Drodzy Bracia i Drogie Siostry w Jezusie Chrystusie!

Dzisiaj, z okazji Dnia Polskiego Stowarzyszenia „Zdrowa Rodzina”, pragniemy podziękować Bogu za to, że w naszym kraju nadal funkcjonuje zorganizowany kolportaż literatury adwentystycznej. Jak wierzymy, jest to wielkie błogosławieństwo dla naszego Kościoła i dla naszej ziemskiej Ojczyzny. Boży prorok czasów końca stwierdził, że jeżeli istnieje dzieło ważniejsze od innych, to jest nim dostarczanie naszych publikacji ludziom. Treść i przesłanie tych publikacji ma przygotować ludzi na spotkanie z powracającym wkrótce Jezusem.

Szczególną książką czasów końca jest Wielki bój, o której to pozycji autorka napisała, że „jest cenniejsza niż srebro i złoto”. Zależało jej na rozpowszechnianiu tej książki bardziej niż na jakiejkolwiek innej z tych, które napisała, gdyż w Wielkim boju Boże ostatnie poselstwo ostrzeżenia dla mieszkańców świata przedstawione jest dobitniej niż w innych publikacjach.   Kościół nasz podjął ogólnoświatową inicjatywę wydania i rozpowszechnienia tej książki w nakładzie 170 milionów egzemplarzy.

Jako dział kolportażu w Polsce pragniemy przedstawić propozycję realizacji tej inicjatywy poprzez tzw. projekt 300 GEDEONITÓW (więcej informacji na ten temat w folderze). Jest to propozycja dla wszystkich osób w naszym Kościele, które w pełnym wymiarze czasu chcą zaangażować się w ogólnoświatowy projekt Wielki bój. Pragniemy stworzyć odpowiednie warunki dla kolporterów i szeregowych wyznawców, którzy podejmą świadomą decyzję o masowym rozpowszechnianiu tej książki. Chcemy ich wyposażyć w niezbędne materiały reklamowe. Do tego oczywiście potrzebne są odpowiednie środki finansowe.

Dlatego, Drodzy Bracia i Drogie Siostry, dziś zwracamy się do Was z gorącym apelem o złożenie szczerych i hojnych darów wspierających realizację tego ambitnego projektu misyjnego. Jeżeli sami nie możemy bezpośrednio zaangażować się w rozpowszechnianie tej książki, to wspomóżmy te działania swoimi darami. Zebrane środki w całości zostaną przeznaczone na realizację projektuWielki bój.

Już teraz dziękujemy Wam, Drodzy Współwyznawcy, za złożone dary i Wasze dotychczasowe zaangażowanie.

Prosimy także o Wasze modlitwy za osoby angażujące się w służbę kolporterską.

Niech Pan Wam wszystkim obficie błogosławi!

Wasz brat w Chrystusie
Marek Kroczyk
przełożony Polskiego Stowarzyszenia „Zdrowa Rodzina”

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]