Dzień Polskiego Stowarzyszenia „Zdrowa Rodzina” – okólnik

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

PROSZĘ ODCZYTAĆ 23 LISTOPADA 2019 ROKU,
PRZED ZBIÓRKĄ DARÓW  NA POLSKIE STOWARZYSZENIE
„ZDROWA RODZINA” I WYWIESIĆ NA TABLICY OGŁOSZEŃ

DZIEŃ POLSKIEGO STOWARZYSZENIA „ZDROWA RODZINA” – 23 Listopad 2019

Drogie Siostry, Umiłowani Bracia, Kochana Młodzieży!

Dzisiaj, z okazji Dnia Polskiego Stowarzyszenia „Zdrowa Rodzina” pragniemy podziękować Bogu za to, że w naszym ogólnoświatowym Kościele bardzo ważną rolę w misji odgrywa kolportaż. Boży prorok czasów końca stwierdził, że „jeśli istnieje dzieło misyjne ważniejsze od innych, to jest nim dostarczanie naszych książek ludziom. Bóg polecił nam dzieło kolportażu jako środek służący przedstawieniu ludziom światła zawartego w książkach, nasze publikacje mają być rozpowszechniane w takiej ilości, jak liście jesienią” . Chociaż jest coraz trudniej rozpowszechniać książki w naszym kraju, to jednak widzimy, że nadal jest taka potrzeba.

Pragnę zaapelować do Was o zaangażowanie się w służbę kolportażu. Dzisiaj mamy ten przywilej, że możemy złożyć dar na wsparcie i rozwój działu kolportażu w naszym kraju. Jeżeli sami nie możecie bezpośrednio zaangażować się w rozpowszechnianie literatury, ale jesteście przekonani, że jest to Boży sposób docierania do ludzi z ewangelią zbawienia – zwracamy się do Was z apelem o złożenie szczerych i hojnych darów, które posłużą na realizację poszczególnych projektów i inicjatyw:

  • wsparcie kolportażu w formie akcji kolporterskich
  • programy szkoleniowe
  • pokrycie kosztów ulotek i wysyłki książek

Już teraz dziękujemy Wam, Drodzy Współwyznawcy, za złożone dary oraz dotychczasowe wsparcie finansowe i duchowe, prosimy również o Wasze modlitwy za osoby poświęcające się służbie kolporterskiej.

Niech Bóg Wam wszystkim obficie błogosławi!

Wasz brat w Chrystusie
Krzysztof Morozowski

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]