Dzień Stowarzyszenia „Zdrowa Rodzina”

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Z okazji Dnia Polskiego Stowarzyszenia „Zdrowa Rodzina” pragniemy podziękować Bogu za to, że w naszym kraju nadal funkcjonuje zorganizowany kolportaż literatury adwentystycznej. Jak wierzymy, jest to wielkie błogosławieństwo dla naszego Kościoła i dla naszej ziemskiej ojczyzny, Polski. Boży prorok czasów końca twierdził, że jeśli istnieje dzieło misyjne ważniejsze od innych, to jest nim dostarczanie naszych książek ludziom. Treść i przesłanie tych publikacji ma przygotować ludzi na spotkanie z powracającym niebawem Jezusem.

Rok 2014 w naszym Kościele jest ogólnoświatowym rokiem poświęconym kolportażowi. Przygotowany został specjalny program z tej okazji, którego celem jest  zaangażowanie osób chętnych do zawodowego kolportażu oraz zachęcanie zborów do rozpowszechniania literatury. Wdzięczni jesteśmy Bogu za projekt rozpowszechniania książki Wielki bój, który realizowaliśmy przez minione dwa lata. Przy wspólnym zaangażowaniu etatowych kolporterów i wyznawców, z Bożą pomocą rozpowszechniliśmy 50 tys. egz. tej cennej pozycji książkowej. Naszym celem i pragnieniem jest realizacja kolejnych takich inicjatyw.

Jako dział kolportażu w Polsce pragniemy stworzyć odpowiednie warunki dla kolporterów i osób, które podjęły świadomą decyzję zaangażowania się w masowe rozpowszechnianie publikacji Wydawnictwa „Znaki Czasu”. Chcemy wyposażyć ewangelistów w niezbędne materiały reklamowe, aby prowadzić działalność misyjną w formie akcji kolporterskich, kampów, letnich obozów czy misyjnych spływów kajakowych. Chcąc urzeczywistnić te plany, potrzebne są odpowiednie środki finansowe.

Drogie Siostry, Umiłowani Bracia, Kochana Młodzieży, jeżeli sami nie możecie bezpośrednio zaangażować się w powyższe inicjatywy, ale jesteście przekonani, że jest to Boży sposób docierania do ludzi z Ewangelią Zbawienia — zwracamy się do Was z gorącym apelem o złożenie szczerych i hojnych darów, które posłużą na realizację  poszczególnych projektów i inicjatyw.

Już teraz dziękujemy Wam, Drodzy Współwyznawcy, za złożone dary oraz dotychczasowe zaangażowanie w misję.

Prosimy o Wasze modlitwy za osoby poświęcające się służbie kolporterskiej.

Niech Pan Wam wszystkim obficie błogosławi!

Wasz brat w Chrystusie

Marek Kroczyk

przełożony Polskiego Stowarzyszenia „Zdrowa Rodzina”

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]