Dzień Szafarstwa 2016

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Umiłowani Bracia i Siostry w Chrystusie!

Dzisiaj pragniemy wyrazić naszemu Panu szczególne podziękowanie za dotychczasowe prowadzenie i Jego miłość oraz za wolność religijną umożliwiającą głoszenie ewangelii różnymi sposobami.

Dostrzegając stan zdrowia społeczeństwa w naszym kraju, podejmujemy wykłady prozdrowotne, wystawy „Expo zdrowie” oraz spotkania klubów zdrowia. Również funkcjonuje strona internetowawww.sprawyzdrowia.pl .

Czynimy to ponadto, bo jesteśmy przekonani słowami Ellen G. White, że misja zdrowia to „dzieło które nosi pieczęć nieba i otwiera drzwi innym cennym prawdom…, jest środkiem, którym Pan posługuje się przynosząc ulgę światu i oczyszczenie swemu Kościołowi”. (Słudzy Ewangelii, s. 231)

 Dziękujemy za dary zebrane w Dniu Szafarstwa w 2015 r. w kwocie 19.470 , które zostały przeznaczone na wsparcie działalności „Hope Channel Polska”.

Tegoroczne dary Dnia Szafarstwa są przeznaczone na pokrycie kosztów wydania 12 krótkich filmów „Sekrety zdrowia”, przygotowania polskiej wersji nowego programu antynikotynowego opracowanego przez adwentystyczny Uniwersytet Loma Linda oraz na działania szkoleniowe z zakresu misji zdrowia.   

Dzięki Waszym darom, będziemy mogli skuteczniej kontynuować misję zdrowia.

Współpracownicy w Chrystusie

– Maksymilian Szklorz oraz Beata Śleszyńska

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”Materiały” el_width=”100″][vc_column_text]Dzień Szafarstwa 2016[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]