Dzień Wydawnictwa Znaki Czasu – okólnik

Drodzy Współwyznawcy i Sympatycy Kościoła!

Początek 2021 roku to niezwykle wzruszający moment, w którym pragniemy wyrazić wdzięczność Panu Bogu za 100 lat działalności Wydawnictwa „Znaki Czasu”. Zostawiliśmy za sobą mnóstwo czasu, bo aż cały wiek oddanej służby rzeszy pracowników, miliony wydanych publikacji (książek, czasopism, broszur i ulotek) oraz tysiące pozyskanych dla Królestwa Bożego szczęśliwych ludzi. Dopiero wieczność ukaże w pełni rzeczywiste rezultaty tej niezwykłej służby, której owoce z pewnością pozytywnie nas zaskoczą!

W związku z jubileuszem stulecia istnienia naszej instytucji, jeszcze w tym roku wydamy drukiem specjalną, bogato ilustrowaną, kolorową i przystępną cenowo 5-częściową serię książkową Konflikt Wieków wraz z audiobookami nagranymi przez zawodowych aktorów  i lektorów. Będzie to prawdziwie jubileuszowa kolekcja!

Zebrane w ubiegłym roku dary na Dzień Wydawnictwa „Znaki Czasu” pokryły koszty nagrania audiobooków. Tegoroczne dary pozwolą dokończyć projekt ewangelizacyjny Jubileuszowa kolekcja. Dzięki Waszemu wsparciu finansowemu będziemy mogli przygotować niezwykły materiał misyjny, który — jak wierzymy — pomoże dotrzeć z przesłaniem adwentystycznym do tysięcy ludzi w Polsce.

Drodzy Darczyńcy i Niezawodni Kochani Czytelnicy, liczymy na Wasze zrozumienie oraz pomoc.

Dar na realizację powyższego projektu możecie złożyć w dniu dzisiejszym lub przesłać na konto bankowe Wydawnictwa „Znaki Czasu” (z dopiskiem: Jubileuszowa kolekcja).

Z braterskim pozdrowieniem i podziękowaniem pozostaje
Mirosław Harasim

dyrektor Wydawnictwa „Znaki Czasu”