Dziesięć Dni Modlitwy 2014

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Bóg wylał Swego Ducha w dniu Pięćdziesiątnicy, gdy jego Kościół modlił się wspólnie dziesięć dni, prosząc o Jego obiecane błogosławieństwo. Nasz Pan jest gotowy, aby zrobić to ponownie – również dziś! Na całym świecie adwentystyczne kościoły doświadczają odnowienia Ducha Świętego, podążając za przykładem uczniów i uczestnicząc w „Dziesięciu Dniach Modlitwy”.

Już wkrótce starsi zborów, pastorzy i przywódcy poprowadzą grupy modlitewne w domach, szkołach, kościołach, a nawet w internecie. Grupy, którym nie uda spotkać się wyznaczonym czasie, będą mogły to zrobić w innym dogodnym terminie i również doświadczą Bożego błogosławieństwa.

Czy dołączysz się do niezwykłego czasu modlitwy? Czy weźmiesz udział w „Dziesięciu Dniach Modlitwy 2014”? Ten globalny program odbędzie się w Kościele Adwentystów Dnia Siódmego na całym świecie w dniach od 8 do 18 stycznia 2014.

Poniżej znaleźć można specjalne czytanki modlitewne przygotowane przez światowy Kościół z myślą o tym niezwykłym wydarzeniu. Interesujące materiały, grafiki i niezwykłe doświadczenia można znaleźć również na oficjalnej anglojęzycznej stronie projektu – Ten Days of Prayer 2014.

[/vc_column_text][vc_text_separator title=”Materiały” el_width=”100″][vc_column_text]10 Dni Modlitwy 2014 – Całość

10 Dni Modlitwy 2014 – Czytanki dla uczestników

10 Dni Modlitwy 2014 – Materiały dla organizatorów spotkań

10 Dni Modlitwy 2014 – Plakat[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]