Europejska Konferencja Pastorów – Rozpoczęcie

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Już we wtorek 21 sierpnia o godzinie 20.00 w miejscowości Rogaska Slatina (Słowenia) rozpocznie się długo wyczekiwana Europejska Konferencja Pastorów (EPC). Na odbywającym się co pięć lat spotkaniu pojawią się pastorzy i liderzy z wielu krajów wchodzących w skład Wydziału Trans-Europejskiego. Będzie to czas duchowego wzrostu, poszerzenia swojej wiedzy na temat misji, jak również prawdziwej chrześcijańskiej wspólnoty. Przebieg całego spotkania transmitowany będzie na żywo w naszym serwisie: adwent.pl/epc.

Tytuł konferencji: „Aby Europa poznała Boga” (Making God Know in Europe) jasno wskazuje na jej misyjny charakter. Celem spotkania jest odnalezienie drogi do serc zsekularyzowanych Europejczyków. W jaki sposób głosić ewangelię na Starym Kontynencie? Jak dotrzeć do ludzi, którym wydaje się, że wcale nie potrzebują Boga?

W spotkaniu weźmie udział wielu znakomitych mówców, a wśród nich Wintley Phipps, Mark Finley, Lowell Cooper, Dennis Meier, Derek Morris, Chris Oberg, Sigve Tonstad. Oprócz interesujących wykładów, prezentacji i spotkań warsztatowych będzie to również czas wielbienia Boga pieśnią, modlitwą oraz świadectwami wiary.

Obok transmisji na żywo, w serwisie adwent.pl pojawią się również krótkie relacje z poszczególnych części programu. Zapraszamy wszystkich serdecznie do wirtualnego udziału w Europejskiej Konferencji Pastorów.

Zespół Sekretariatu ds. Komunikacji i Mediów

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]