Europejska Konferencja Pastorów – Zaproszenie

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

W dniach od 21 do 26 sierpnia br. w miejscowości Rogaška Slatina (Słowenia), odbędzie się Europejska Konferencja Pastorów (EPC). Przebieg całego spotkania śledzić będzie można za pośrednictwem Internetu w serwisie Adwent.PL oraz na oficjalnej stronie Wydziału Transeuropejskiego Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego.

Podczas spotkania, odbywającego się pod nazwą: Aby Europa Poznała Boga (Making God Known in Europe) uczestnicy wraz z zaproszonymi prelegentami wspólnie zastanowią się nad przyszłością działań ewangelizacyjnych prowadzonych na Starym Kontynencie. Nie zabraknie ciekawych warsztatów, prezentacji, wykładów, jak również wspólnego wielbienia Boga. Uczestnicy konferencji poznają skuteczne metody ewangelizacyjne dostosowane do postmodernistycznego społeczeństwa XXI wieku. Dowiedzą się również jak odpowiadać na potrzeby pojedynczego człowieka. Czy we współczesnej Europie możliwe jest nowe przebudzenie religijne? To tylko jedno z pytań, nad którym zastanawiać się będą uczestnicy konferencji.

Wśród wielu znakomitych mówców pojawi się m.in. Wintley Phipps (USA), który zachwyca nie tylko głoszonym przez siebie poselstwem, ale również wspaniałym głosem. Podczas konferencji swoje warsztaty poprowadzą również Mark Finley, Derek Morris, Sigve Tonstad, Lowell Cooper, Dennis Meier, Chris Oberg, Artur Stele, Jerry & Janet Page, Bertil Wiklander, Laurence Turner oraz Cedric Vine

Tegoroczna Europejska Konferencja Pastorów odbędzie się w malowniczej miejscowości Rogaška Slatina położonej na północnym-wschodzie Słowenii. Po raz pierwszy przebieg całego spotkania transmitowany będzie na żywo w serwisie Adwent.PL . Wszystkich internautów już dziś serdecznie zapraszamy do wirtualnego udziału w konferencji.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”Rogaška Slatina, Słowenia … `{`Daniel Maikowski/AAI fot. tedNEWS`}`” title_align=”separator_align_right” el_width=”100″][/vc_column][/vc_row]