Europejska Konferencja Zdrowotna – Zaproszenie

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

W dniach od 29 kwietnia do 4 maja 2013 w Pradze (Czechy) odbędzie się Europejska Konferencja Zdrowotna.  Celem spotkania jest odkrycie różnych aspektów uzdrawiania w kontekście biblijnego spojrzenia na ten temat, jak również szersze spojrzenie na adwentystyczną koncepcję zdrowia i uzdrawiania. Co Biblia mówi na temat uzdrawiania? Jaka jest różnica pomiędzy uzdrawianiem a leczeniem? Na te i inne pytania odpowiedzą światowi eksperci z dziedziny medycyny i teologii.

Uczestnicy konferencji wezmą udział w interesujących wykładach, warsztatach (każdy uczestnik mam możliwość wcześniejszego wyboru ich tematyki) oraz programach o charakterze duchowym.  Do udziału w spotkaniu zachęcamy przede wszystkim lekarzy, pielęgniarki, dietetyków, fizjoterapeutów oraz inne osoby związane ze służbą zdrowia, jak również pastorów i duchowych liderów.

Konferencja odbędzie się w hotelu Diplomat usytuowanym w pobliży centrum Pragi. Oficjalnym językiem spotkania jest język angielski. Chętne osoby będą mogły skorzystać z tłumaczeń na język czeski, niemiecki, francuski, hiszpański oraz rosyjski. Rejestracja potrwa do 31 marca 2013 roku. Jednak już dziś można zgłosić swój udział za pośrednictwem strony www.european-health-conference.org

Jeszcze raz zachęcamy wszystkich do udziału w tym interesującym spotkaniu. Będzie to niezwykła okazja do pogłębienia swojej wiedzy na temat zagadnień związanych z tematyką zdrowia i duchowych aspektów uzdrawiania. Jest to również niepowtarzalna szansa na spotkanie się ze współwierzącymi z całego świata i wzmocnienie swoich relacji z największym Uzdrowicielem – Jezusem Chrystusem.

Organizatorami Europejskiej Konferencji Zdrowotnej są Departament Służby Zdrowia przy Generalnej Konferencji Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego, Wydział Transeuropejski, Wydział Intereuropejski oraz Wydział Euroazjatycki.


www.european-health-conference.org

[/vc_column_text][vc_text_separator title=”Materiały” el_width=”100″][vc_column_text]Plakat[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]