Horyzonty Dobra – Camp 2012

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Odkryj Horyzonty Dobra.

Integracja, inspiracja i doświadczenia docierania do ludzi w potrzebie na Campie 2012

Wielkimi krokami zbliża się kolejny Camp w Zatoniu, czyli ogólnopolskie spotkanie namiotowe dla młodzieży adwentowej i nie tylko. Już 17–28 lipca Młodzieżowy Ośrodek Zdrowego Życia „Zatonie” nad jeziorem Lubie (woj. zachodniopomorskie) i jego okolice staną się miejscem wspólnego wypoczynku, doświadczeń z Bogiem, budowania wiary i wzajemnych relacji.

Obok wielu interesujących wydarzeń ten camp będzie szczególny z jeszcze jednego powodu – obchodów 15-lecia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh). 19–22 lipca z tej okazji przewidziano szczególny program zatytułowany Horyzonty Dobra, obfitujący w integrację, doświadczenia, wykłady i praktykę dobroczynności – Zbiórkę Szczęścia, czyli market day,który odbędzie się w Szczecinie.

– Pragniemy uwielbić Boga za to, że dał nam przywilej niesienia pomocy na tak szeroką skalę jak dotychczas – mówi Piotr Nowacki, dyrektor ChSCh. – Podczas campu chcemy wymienić się doświadczeniami z niesienia pomocy ludziom w potrzebie, poznać nowe sposoby na rozwinięcie działalności oraz wspierać się dobrą radą i pomysłami.

W Horyzontach Dobra mogą wziąć udział wszyscy uczestnicy campu. Dodatkowo osobom, które przybędą specjalnie na program jubileuszowy, ChSCh zapewnia zwrot kosztów podróży oraz noclegu na polu namiotowym (szczegóły: tgudzowski@chsch.pl, tel. 663 203 166). Wolontariusze, którzy chcieliby wziąć udział w Zbiórce Szczęścia, już teraz proszeni są o zgłoszenia do Agnieszki Wierchowskiej, koordynatorki Bądź solidarny.pl i wolontariatu (awierchowska@chsch.pl, tel. 609 480 523).

Szczegółowy program niebawem.

Andrzej Wierzchowski

[/vc_column_text][vc_text_separator title=”Materiały” el_width=”100″][vc_column_text]dr Artur Stele – biogram prelegenta

Stephen Cooper – biogram prelegenta

Horyzonty Dobra – Plakat[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]