Horyzonty Dobra

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Do przyjaciół i wyznawców Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego

Drogie Siostry i Bracia w Chrystusie!

W tym roku obchodzimy 15-lecie Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej. W związku z tym pragnę zaprosić do uczestnictwa w integracji, szkoleniach oraz wydarzeniach dotyczących działalności ChSCh, organizowanych pod nazwą Horyzonty Dobra.

W programie:

  • wieczór integracji
  • inspirujące warsztaty
  • wykłady prelegentów z zagranicy
  • Spotkanie z Afryką
  • koncert zespołu Emaus
  • Zbiórka Szczęścia.

Szczególną częścią programu będzie niedzielny wyjazd do Szczecina, gdzie chcemy zorganizować między innymi market day pod nazwą Zbiórka Szczęścia. Celem wydarzenia będzie pomoc 18-letniemu Mateuszowi Smółce, który wskutek wybuchu pieca został bardzo dotkliwie poparzony. Aby pomóc Mateuszowi, będziemy zbierać dary w zamian za symboliczne zabawne usługi, jak prawienie komplementów, rysowanie karykatur, siłowanie się na rękę itp. Aby pomóc Mateuszowi, będziemy też sprzedawać rękodzieło wykonane przez dzieci podczas zajęć plastycznych. Zebrane w ten sposób pieniądze zostaną w całości przekazane na leczenie i rehabilitację Mateusza.

Zapraszamy Was do zaangażowania się w Zbiórkę Szczęścia. Już dziś pomyślcie o tym, za jaką symboliczną usługę moglibyście pobrać datek, aby pomóc Mateuszowi. Dzieląc się z innymi swoją radością, damy Mateuszowi choć odrobinę szczęścia.

Osobom, które wezmą pełny udział w zajęciach w piątek oraz w Zbiórce Szczęścia w niedzielę,
zapewniamy obiad w sobotę oraz obiadokolację w niedzielę.

Wszelkie pytania oraz zgłoszenia uczestników proszę kierować do Tytusa Gudzowskiego, pisząc na e-mail:  tgudzowski@chsch.pl lub dzwoniąc pod nr tel. 663 203 166.

Z chrześcijańskim pozdrowieniem,

Piotr Nowacki
Dyrektor Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej

[/vc_column_text][vc_text_separator title=”Materiały” el_width=”100″][vc_column_text]Okólnik

Horyzonty_dobra_plakat[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]