I Ogólnopolski Kongres Kobiet w Łodzi!

[vc_row][vc_column][vc_column_text]I Ogólnopolski Kongres Kobiet

ŁÓDŹ-Górna, ul. Płocka 28 , 13 października 2018 roku

 

Drogie Siostry!

Z wielką radością pragnę zaprosić Was na I Kongres Kobiet, który odbędzie się 13 października 2018 r. w gościnnych progach zboru Łódź-Górna, ul. Płocka 28. Pragniemy, aby nasze spotkanie było przepełnione uwielbieniem Pana poprzez modlitwy, pieśni oraz rozważanie Słowa Bożego. W szczególności pragniemy dzielić się doświadczeniami, które spowodowały wzmocnienie naszych relacji z Bogiem. Wysłuchacie niesamowitych historii! W kobiecym gronie chcemy doświadczyć szczególnej bliskości Pana Jezusa i Ducha Świętego.

„MOJE ŻYCIE … MOJA PIEŚŃ” -to hasło Kongresu. Doświadczenia życia układają zwrotki naszej osobistej pieśni. Dzieląc się jej treścią, pragniemy, aby inspirowała nas do lepszego życia duchowego, dobrych relacji międzyludzkich i do misji. Na Kongres zaproszone zostały siostry z organizacji kobiecej „Sisterhood” ze zboru Newbold College w Wielkiej Brytanii. Mają w planach podzielić się z Wami swoimi osobistymi przeżyciami i metodami pracy wśród kobiet.

Drogie Siostry, zostawcie na jeden dzień Wasze lokalne zbory, rodziny i obowiązki. Przyjedźcie na Kongres. Nie będziecie żałować. My -kobiety potrafimy stworzyć szczególną atmosferę! Atmosferę uwielbienia, wspólnoty i radości! Kongres jest jednodniowy. Program rozpoczyna się w sobotę o godz. 10:00, a zakończy godz. 19:00. Przygotowane będą dla Was dwa posiłki -obiad i kolacja. Gdybyście zaplanowały przyjechać już w piątek po południu, jest możliwość rezerwacji miejsc noclegowych. Jeżeli niektóre z Was chciałyby pozostać do niedzieli, to zapraszam na zwiedzanie ciekawych miejsc w Łodzi. Jest ich na prawdę wiele.

Swoje uczestnictwo w Kongresie i rezerwację noclegu należy zgłosić e-mailowo lub telefoniczne do Sekretariatu Zarządu Kościoła nie później niż do piątku, 5 października. e-mail: kancelaria@adwent.pl, tel.: 22 3131431 Do zobaczenia na Kongresie!

Wasza siostra w Panu

Halina Jankowska

 

Pobierz okólnik[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]