Informator Młodzieżowy 2015

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

INFORMATOR MŁODZIEŻOWY 2015 # POSTANOWIŁÆM

KALENDARIUM WYDARZEŃ

http://mlodzi.a.nowespojrzenia.pl/terminarz/

WAŻNE MIEJSCA W INTERNECIE I KONTAKTY

www.mlodzi.adwent.pl  – strona młodzieży – wszystko co najważniejsze!

www.facebook.com/groups/mlodziadwent – forum młodzież  na FB – prawie 800 osób

www.facebook.com/mlodziadwent – fanpage młodzieży na FB – polub nas

marek.micyk@adwent.pl – mój e-mail, jeżeli chcesz o coś zapytać, zgłosić chęć pomocy lub udziału w wydarzeniach. A może masz ciekawe pomysły?

Nic się samo się nie zrobi, samo nie urośnie (chyba, że chwasty)… Camp do Ciebie nie przyjedzie… W naszej duchowej pielgrzymce musimy zdawać sobie sprawę, że choć zbawienie jest Bożym darem to nasze wysiłki mają znaczenie w poszerzaniu Bożego Królestwa. Niech dobrą formą naszej aktywności i starań będzie udział w ogólnopolskich wydarzeniach młodzieżowych. Nie rezygnuj z okazji i miejsc, gdzie spotkasz wartościowych ludzi, znajdziesz Boże błogosławieństwa i doświadczysz jak Jezus przemienia Twoje życie.

W tym roku głównymi gośćmi festiwalu będą pastor Raafat Kamal, przewodniczący Wydziału Trans-Europejskiego oraz Ken Burton, światowej sławy muzyk. Już dzisiaj zachęcam do przesyłania zgłoszeń solistów, zespołów, grup teatralnych, malarzy i fotografów oraz innych form artystycznych, które w swoim przekazie uwielbią Pana Boga, a nas zainspirują.

Głównym mówcą tegorocznego Campu będzie pastor Ranko Stefanovic, profesor Nowego Testamentu na Andrews University. Jest w kościele autorytetem w zagadnieniach Księgi Apokalipsy, fantastycznym mówcą i najbardziej lubianym profesorem (wg głosowania studentów).

Niech Pan Bóg nas prowadzi, strzeże i błogosławi…

pastor Marek Micyk – sekretarz młodzieży przy Zarządzie Kościoła

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]