|

Informator Młodzieżowy 2018

[vc_row][vc_column][vc_column_text] 

 

Przychodząc do Jezusa zaczynamy wszystko Od.Nowa. A co dalej? W 2 Kor 4,16 czytamy, że nasze duchowe wnętrze potrzebuje codziennej Od.Nowy. Wierzę, że dla wielu ten rok będzie przeżyciem tego pierwszego. Moją dalszą modlitwą jest, by dla wszystkich codziennym pragnieniem było doświadczenie pomnażającej się Bożej obecności i Mocy działającego w nas Ducha Świętego.

Na tegorocznym Festiwalu mówcą będzie Göran Hansen. Doświadczył pracy misjonarza w dalekich krajach oraz służby w roli Przewodniczącego Kościoła w Szwecji. Jego przesłanie jest bardzo praktyczne, a Bóg, o którym mówi, aktywny w działaniu i chętny, by nas użyć.

Na Campie głównym gościem będzie Derek Morris, dyrektor Hope Channel znany nam z nagrań cotygodniowego studium Biblii. Raczej nie trzeba go specjalnie reklamować, ani zachęcać Was do przyjazdu. Jedyny problem to jak my się zmieścimy w Zatoniu, bo spodziewamy się uczestników z całej Europy!?

pastor Marek Micyk – sekretarz młodzieży przy Zarządzie Kościoła

 

*Bardzo proszę, by część informacyjna mogła przez cały rok być umieszczona na tablicach ogłoszeń.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]