IV Warsztaty Gospel z Kenem Burtonem

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Was na IV edycję Warsztatów Gospel prowadzonych przez  Kena Burtona z Wielkiej Brytanii.

Tym razem, jeśli Bóg pomoże, to będzie impreza międzynarodowa, gdyż otrzymaliśmy możliwość wykorzystania obiektów przy samej granicy polsko-czeskiej, więc do projektu zapraszamy również uczestników i widzów z ościennych krajów: Czech, Słowacji i Niemiec.

Chcemy, aby Pan Bóg był uwielbiony i aby jak najwięcej osób mogło w ten sposób poznać Pana Jezusa, jako ich osobistego zbawiciela!

Dlatego zapraszamy Was na to wydarzenie. Możecie uczestniczyć w nim na 2 sposoby:

– Możecie zapisać się na Warsztaty w dniach 30.4-1.5.2017 i trenować wokal z Kenem Burtonem, aby potem wystąpić wraz z Kenem w trakcie Koncertu Finałowego. Koszt uczestnictwa w Warsztatach wynosi 40zł (osoby w wieku do 26 r.ż.) lub 50zł (osoby powyżej 26 r.ż.).

– Możecie po prostu przyjechać i posłuchać Koncertu Finałowego w dniu 1.5.2017 o godz. 17.00 w budynku Kościoła Ewangelickiego w Cieszynie, pl. Kościelny 1. Koszt biletu wynosi 10zł (przy zakupie biletów do końca marca), potem 20zł

Zapisy na warsztaty oraz bilety na Koncert Finałowy można nabyć przez stronę: www.warsztatygospel.eu

W tej edycji jak nigdy otwiera się ogromna przestrzeń dla uczestników i widzów, dlatego zachęcamy, aby jak najwiecej osób skorzystało z tej okazji.

Niezależnie od wszystkiego, będziemy bardzo wdzięczni za Wasze modlitwy w tej sprawie!

Niech Pan Bóg Wam obficie błogosławi!

– Organizatorzy

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]