Wyjazd do Izraela

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Ze względu na ogromne zainteresowanie naszym wyjazdem udało nam się przygotować dodatkowy termin wycieczki do Izraela. Osoby z wcześniej wpłaconymi zaliczkami wybrały dogodne dla siebie daty i lokalizacje wyjazdu.

Cena 3300 zł (przelot liniami LOT, zakwaterowanie w hotelach w pokojach 2-3 osobowych, posiłki: śniadania i obiadokolacje, przejazdy klimatyzowanym autokarem, ubezpieczenie NNW; dodatkowym kosztem będą wejściówki do obiektów, ok. 100-150 zł).

Szczegóły wyjazdów:

1. Data pierwotna: 24 października (wtorek) – 1 listopada (środa),
7 pełnych dni w Izraelu, 7 noclegów.
Wylot z Warszawy o godz. 22:55, przylot 03:45, wyjście z lotniska ok. 5:00 i od razu rozpoczynamy zwiedzanie.
Powrót z Tel Avivu 1 listopada 5:20, w Warszawie o 8:25.

2. Termin dodatkowy: 16 (poniedziałek) – 25 października (środa)
9,5 dnia w Izraelu, 9 noclegów !!!
Wylot z LUBLINA o 6:10, przylot do Tel Avivu o 10:45.
Powrót z Tel Avivu 25.10 godz. 21:30, w LUBLINIE 26 października o godz. 00:10
CENA pozostaje ta sama !!!

INFO: Jest to wyjazd dedykowany dla chrześcijan, którzy chcą zobaczyć miejsca związane z wydarzeniami biblijnymi. Nie będzie to typowa wycieczka pielgrzymkowa od kościoła do kościoła. Wprowadzeniem do każdego z miejsc będą rozważania biblijne naszych pastorów, zatem można liczyć na duchowe pokrzepienie i dobrą ewangelizację jeżeli zabierzecie swoich przyjaciół.

Poniżej znajdziecie szczegółowy program wycieczki wraz z opisem, ale kilka z nich zasługuje na szczególną uwagę, a nie znajdziecie ich w programach innych wycieczek:

  • Hebron: groby patriarchów Abrahama, Izaaka…;
  • Ruiny Samarii, stolicy Północnego Królestwa Izraela,
  • Starożytne Sychem, a tam studnia Jakuba, przy której Pan Jezus rozmawiał z Samarytanką oraz Góra Garizim i ostatnia wioska Samarytańska;
  • Betel, Dan i Sylo – ważne, biblijne miejsca pomijane przez większość wycieczek;
  • Ofel czyli najstarsza części Jerozolimy zbudowana przez króla Dawida

Dokładna mapa każdego dnia wyjazdu:

[/vc_column_text][vc_gmaps link=”#E-8_JTNDaWZyYW1lJTIwc3JjJTNEJTIyaHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZ29vZ2xlLmNvbSUyRm1hcHMlMkZkJTJGdSUyRjAlMkZlbWJlZCUzRm1pZCUzRDF2SnVFa09CY3NBOEdOSDdsNWE4Mm13ZlJKdDQlMjIlMjB3aWR0aCUzRCUyMjY0MCUyMiUyMGhlaWdodCUzRCUyMjQ4MCUyMiUzRSUzQyUyRmlmcmFtZSUzRQ==”][vc_column_text]

Rejestracja: WYPEŁNIJ FORMULARZ REJESTRACYJNY

Lista dostępnych miejsc na podane terminy widoczna w formularzu rejestracyjnym.

Rejestrując się należy wpłacić zaliczkę w wysokości 1500 zł (można w ratach). Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, termin wpłaty zaliczki decyduje o rezerwacji.

Pozostałą kwotę należy przesłać na konto na miesiąc przed datą wylotu.
Wpłaty są zwrotne w przypadku wykorzystania miejsca przez nowego uczestnika i wniesienia opłaty za zmianę nazwiska na bilecie.

Dane do wpłaty: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego w RP; ul. Foksal 8; 00-366 Warszawa; nr konta: 90 1750 0009 0000 0000 3399 8139; w tytule wpłaty: IZRAEL + nazwisko uczestnika

W programie (wkrótce pojawi się opis każdego z miejsc): Port w Jaffie, Hajfa, Góra Karmel, Megiddo, Nazaret, Kana, Tyberiada, Magdala, Góra Błogosławieństw, Kafarnaum, rejs łodzią po Jeziorze Galilejskim, Chorazyn, Tel Dan, Cezarea Filipowa, Kraina Gadareńczyków, Góra Tabor, Nain, Samaria-Sebastia, Sychem, Góra Garizim, Studnia Jakuba, Sylo, Betel, Jerozolima i wszystkie najważniejsze miejsca wraz z wejściem na dziedziniec dawnej Świątyni, Betania, Jerycho, Jordan, Qumran, Ein Gedi, Morze Martwe, Sodom, Betlejem, Herodion, Hebron, Beer-Szeba, Lakisz.

Paszport. Do wyjazdu niezbędny jest paszport ważny w dniu wyjazdu minimum 6 miesięcy.

Dodatkowe informacje: Do samolotu każdy może zabrać bagaż podręczny i dużą walizkę nadawaną do luku bagażowego.

Na przełomie października i listopada w Izraelu średnie temperatury to 18-21 st C, czyli w ciągu dnia ok. 30 st. C (w Polsce, w tym czasie średnie temp. 4-9 st C).
Partnerem naszego wyjazdu jest firma Laurazja (www.laurazja.pl). Nie jest to typowe, komercyjne biuro podróży, ale klub pasjonatów podróży. Naszym przewodnikiem będzie dr geografii, Maciej Kołodziejczyk.

Organizatorem wyjazdu jest Zarząd Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w RP. Nie jest to wyjazd komercyjny i Kościół nie czerpie korzyści finansowych z jego organizacji.

Kontakt: marek.micyk@adwent.pl

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Aktualizacja z 19 września 2017 roku:

Ze względu na duże zainteresowanie BRAK WOLNYCH MIEJSC w obu terminach. 

Istnieje możliwość zapisania się na listę rezerwową – > wypełnij FORMULARZ REJESTRACYJNY!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]