Joshua Aaron – koncert online!

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na wyjątkowy koncert Joshua Aaron z Izraela, 3 kwietnia, godz. 19:00. Każdego roku, w ramach Festiwalu Hosanna organizujemy Wielkanocny Koncert Gospel. Tym razem w wersji ONLINE na kanale Nadzieja.tv. i dlatego możemy zaprosić wszystkich.

Joshua Aaron jest laureatem wielu nagród, mesjańskim, żydowskim muzykiem i autorem piosenek. Na co dzień mieszka w Izraelu, nieopodal Jeziora Galilejskiego i właśnie w tych plenerach nagrywa świetne klipy do swojej muzyki. Tworzy bardzo ciekawe połączenie tradycyjnej muzyki żydowskiej ze współczesną, chrześcijańską muzyką uwielbienia.

Koncert będzie miał również wymiar charytatywny. Dołączamy do zbiórki dla Antosi chorej na sma. (siepomaga.pl/antosia). Na uratowanie jej życia zostało już niewiele czasu, ale i kwota pozostała do zebrania nie jest już porażająca. Może nawet się zdarzyć, że na naszym wydarzeniu dozbieramy resztę!

Entuzjastów muzyki chrześcijańskiej zapraszamy już od godziny 14:00 na przegląd artystyczny Festiwalu Hosanna. Live na YT/NadziejaTV

Sponsorami koncertu są: WIWN.pl oraz Primavika.

w imieniu Organizatorów,

Manager Chrześcijańskiego Festiwalu Form Artystycznych „Hosanna 2021”

Marek Micyk

Współorganizatorem koncertu jest Kościół Adwentystów Dnia Siódmego w Rzeczypospolitej Polskiej