Kamp Misyjny 2012

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

gm3a_logo„Lecz ja i dom mój służyć będziemy Panu.” Joz 24,15

      Drodzy Bracia i Siostry!

      Mamy przyjemność zaprosić Was na Kamp Misyjny, który odbędzie się w dniach 10-19 sierpnia 2012 w Ostródzie (33 tysiące mieszkańców) na Mazurach. Mieszka tam nasza siostra, która  od momentu swego chrztu modli się, aby w jej mieście powstał zbór. W odpowiedzi na jej gorące modlitwy zapraszamy wiernych z całego Kościoła w Polsce (i Europie), aby przez 10 dni wsparli starania tej siostry, aby zbór w Ostródzie stał się rzeczywistością. Po Kampie, pozostaną tam wolontariusze kontynuując pracę misyjną.

     Obóz odbędzie się w miejscu otoczonym piękną przyrodą nad Jeziorem Drwęckim (3 km od Ostródy), gdzie będziemy mogli w chrześcijańskim towarzystwie odpocząć od codzienności. Przez bogaty duchowy program wzmocnimy naszą wiarę, odkryjemy dary duchowe i doświadczymy
w praktyce, jak Bóg może je wykorzystać dla ratowania ludzi. Będzie to okazja do wzmocnienia realizacji kościelnych inicjatyw misyjnych i nawiązania licznych przyjaźni.

Będzie też czas na rekreację i wypoczynek. Przewidziane są wycieczki, m. in. na miejsce bitwy pod Grunwaldem.   Odbędą się  również zajęcia dla dzieci w różnym wieku.

     Duch Proroctwa mówi: „Byłoby to z chwałą dla Boga, gdyby członkowie przybywający na zjazdy otrzymywali obecnie jeszcze więcej praktycznych wskazówek odnośnie pracy, niż otrzymywali ich
w latach przeszłych” (Posłannictwo Chrześcijan, s. 216).

     Mówcami podczas Kampu będą doświadczeni pastorzy i działacze z zakresu służby zdrowotnej, społecznej, muzycznej i misyjnej, od których będziemy mogli się wiele nauczyć.

     Kamp Misyjny będzie okazją do wymiany doświadczeń z ludźmi, z całej Polski i dostarczenia zborom , świeżych i atrakcyjnych sposobów na ewangelizację.

     Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa, a także do wspierania modlitwami i darami tego dzieła.

     Zapisz się już dziś! Konieczna jest przedpłata – 100,00zł do 15 czerwca 2012 na konto:

 

98 1020 1156 0000 7902 0113 8825.

Kościół Adwentystów Dnia Siódmego zbór Płock

Z dopiskiem:  „Kamp Misyjny 2012”.

Zabierz kogoś ze sobą! Opłać pobyt osobie, której nie stać na wyjazd.

TERMIN KAMPU: 10-19.08.2012

 

MIEJSCE: Ośrodek Wczasowy „Bajka” (www.bajkaow.republika.pl). Komfortowe warunki w budynku i domkach 4, 5 lub 6-cio osobowych, z pełnym węzłem sanitarnym.

 

UCZESTNICY: Przedstawiciele zborów i grup z całej Polski, młodzież, całe rodziny, osoby samotne, bez limitów wiekowych.

 

KOSZT: 520zł od osoby, w tym pełne wyżywienie (nie ma opłaty klimatycznej, za parking ani innych kosztów). Dojazd we własnym zakresie. Kwotę należy wpłacić na konto (powyżej)

Podając imię i nazwisko z dopiskiem „Kamp Misyjny 2012”.

UWAGI:

– Możliwość zniżki 50% – proszę o indywidualny kontakt

– Osoby, które bardzo pragną przyjechać, ale ich nie stać – proszę o osobisty kontakt:alicja@gm3a.org lub
602 498 292.

– Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zapisów oraz wpłat na konto.

W imieniu Grupy Misyjnej „Trzej Aniołowie”

Koordynator Kampu Misyjnego
Alicja Bylina

dyrektor sekretariatu ds. ewangelizacji  Krzysztof Roszkowski

[/vc_column_text][vc_text_separator title=”Materiały” el_width=”100″][vc_column_text]Plakat[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]