Konferencja Kobiet w Podkowie Leśnej

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Drogie Siostry w Chrystusie!

Z wielką radością kieruję do Was zaproszenie na Konferencje Kobiet, która odbędzie się od 30 września do 2 października w Podkowie Leśnej. Program rozpocznie się o godz.18:30 w piątek a zakończy w niedzielę o godz: 14:00. Będziemy gościć siostrę Clair Sanches z TED, która w szeroko przygotowanym programie pragnie zachęcić nas do działalności wśród kobiet w zborze i w społeczeństwie.

Kochane Siostry, zachęcam Was bardzo do udziału w Konferencji. Jestem przekonana, że Wasza obecność w tym programie będzie szczególnym przeżyciem i Bożym błogosławieństwem. Wierzę, że pomoże Wam w życiu duchowym, a jednocześnie zainspiruje do działania na rzecz drugich. Takie spotkania pomagają nam wzrastać duchowo i poznawać, jaką wartość stanowimy dla Chrystusa. My, kobiety, mamy wielki wpływ na atmosferę w społeczeństwie i na kształtowanie relacji międzyludzkich. Módlmy się, by Bóg powołał nowe zastępy kobiet mogących stanąć w służbie dla Niego, aby jeszcze wiele ludzi w naszym kraju zostało pozyskanych dla Królestwa Bożego.

W liście do Koryntian 12, 4-7 czytamy:

,,A różne są dary łaski, lecz Duch ten sam. I różne są posługi, lecz Pan ten sam. I różne są sposoby działania, lecz ten sam Bóg, który sprawia wszystko we wszystkich. A w każdym różnie przejawia się Duch wspólnemu pożytkowi”

Tymi słowami ap. Paweł zachęca nas do działania i wykorzystywania darów, którymi obdarza nas Duch Święty.

Zgłoszenia proszę kierować na adres Sekretariatu Zarządu Kościoła do dnia 20 września:

e-mail: malgorzata.sicinska@adwent.pl

tel. 22 31 31 431

Serdecznie pozdrawiam oraz życzę wiele radości w Chrystusie.

Halina Jankowska

Koordynator Sekretariatu Misji Kobiet

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]