Konferencja Misji Kobiet w Wiśle

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Drogie Siostry w Chrystusie!

Biblia daje wiele przykładów na to, że Bóg włączył kobiety do swoich planów i posługuje się nimi do budowania Królestwa Bożego. Czasami może nam się wydawać, że nasze działania i dary nie na wiele się zdają. Jednak chcę was Siostry zapewnić, że dzięki waszym działaniom,  świat może się zmienić. Być może nie potrafimy uzdrawiać tak jak Jezus, ale możemy zaoferować  ciepły uścisk dłoni czy delikatne dotknięcie ramienia. Możemy przekazać wyrazy sympatii za pomocą dobrego posiłku albo ciepłego okrycia na zimę. Możemy zanosić wspólne modlitwy za zranionych i cierpiących. Możemy udzielić pouczenia nieświadomym i powiedzieć napotkanej osobie o przyjaźni i miłości Jezusa. Jako wyznawczynie Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego wiemy, że  te działania mają odzwierciedlić aktywną, asertywną służbę miłości, którą pełnił Jezus niosąc sprawiedliwość i uzdrowienie wszystkim, którym służył.

Na te i inne tematy, będzie można wysłuchać wykładów,  podyskutować,  wziąć udział w warsztatach podczas konferencji Misji Kobiet, która odbędzie się  w Wiśle, ul. Spacerowa 7,  w dniach 13-15 marca 2015 r. Będziemy gościć na niej Przewodniczącą Misji Kobiet przy Generalnej Konferencji – Heather-Dawn Small oraz Clair Sanches z Wydziału Trans-Europejskiego. Nasi goście, między innymi, przedstawią sprawozdanie z działalności kobiet w różnych częściach świata.

Konferencja  rozpocznie się w piątek o godz. 17:00, a zakończy się w niedzielę o godz. 14.00. Pierwszym posiłkiem w ramach szkolenia będzie kolacja w piątek.

Jeszcze raz serdecznie zapraszam. Został przygotowany bardzo ciekawy i bogaty program. Proszę, skorzystajcie z zaproszenia, a będziecie na pewno zadowolone z uczestnictwa w  konferencji.

Zgłoszenia proszę wysyłać do 09.03.2015 r. do Zarządu Kościoła na adres:

msicinska@adwent.p lub tel. 22-31-31-431

Lokalne rady zboru proszę o oddelegowanie przedstawicielek do uczestnictwa w przygotowanej konferencji.

Koszty pobytu pokrywa diecezja, natomiast koszty podróży lokalny zbór.

Wasza Siostra w Chrystusie

Halina Jankowska

Koordynator Misji Kobiet przy Zarządzie KADS

[/vc_column_text][vc_text_separator title=”Materiały” el_width=”100″][vc_column_text]Konferencja Misji Kobiet[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]