Konferencja na temat misji dzieci zakończona

[vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”20 MAJA 2019 (NR 700) `{`HALINA JANKOWSKA/ZDJ.:JAN KOT`}`” el_width=”100″][vc_column_text]

W dniach 4-5 maja w zborze pszczyńskim Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego odbyła się Konferencja Misji Dzieci. Organizatorami konferencji był Sekretariat ds. Dzieci Kościoła Adwentystów ]oraz ds. Pathfindersów przy Zarządzie Kościoła jak również Diecezja Południowa KADS.

Gośćmi specjalnymi byli Yasmina H. Sole oraz Ken Burton, którzy są współzałożycielami zboru w Worthing pod Londynem. Yasmina jest założycielem i liderem organizacji Caring Candles, która zajmuje się pomocą społeczną, przy współpracy dzieci. Głównym celem konferencji było zebranie pomysłów, które następnie mają służyć zaangażowaniu dzieci w misję w każdym zborze.

aW trakcie konferencji Halina Jankowska podzieliła się z nami doświadczeniami i pomysłami z innych stron świata,  jak również tymi, które sprawdziły się w naszej polskiej rzeczywistości. Był również czas na żarliwą, wspólną modlitwę. Duch Święty poruszył nasze serca  występem harcerzy z ZHA (Związku Harcerstwa Adwentystycznego), kazaniem, pieśniami solowymi i  pięknymi utworami muzycznymi. W niedzielę odbyły się dla dzieci zajęcia interaktywne p.t.: ,,Ciuchcia Zdrowia”. Dzieci mogły również zaprojektować kartki na zbliżający się Dzień Matki.

Dziękujemy Cudownemu Bogu i dużej grupie osób ze zboru w Pszczynie za pomoc w zorganizowaniu tej Konferencji.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gallery type=”image_grid” images=”10166,10169,10168,10167,10170,10173,10172,10171″][/vc_column][/vc_row]