|

Konferencja Starszych Zboru i Pastorów – Zaproszenie

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

„Lecz Pocieszyciel, Duch Święty, którego Ojciec pośle
w imieniu moim nauczy was wszystkiego…”

Ewangelia Jana 14,26

PODKOWA LEŚNA, 21-25 WRZEŚNIA

 

Serdecznie zapraszam na Konferencję Starszych Zborów. Nasze spotkanie rozpocznie się w sobotę 21 września o godz. 14.00 (obiadem) w Podkowie Leśnej, a zakończy się w niedzielę o godz. 14:00, również obiadem. Wszystkich, którzy będę mogli dojechać już wcześniej zapraszam na rozpoczęcie Sabatu (piątek) na godz. 19.00.

Na naszym spotkaniu będziemy gościć Wiceprzewodniczącego Generalnej Konferencji Brata Artura Stele z małżonką oraz Alberto Tim’a z E. White Estate, którzy podzielą się z nami Bożym poselstwem oraz najnowszymi wiadomościami na temat rozwoju Kościoła.

Nasze spotkanie pragniemy poświęcić Duchowi Świętemu i Jego szczególnej roli w rozwoju Kościoła oraz w przemianie duchowej wyznawców.

Moi Drodzy, proszę Was o uczestnictwo w tej Konferencji, na której  chcemy rozmawiać o zagadnieniach i zagrożeniach dotyczących naszego Kościoła w Polsce. Pragniemy również dużo czasu przeznaczyć na dyskusje i odpowiedzi na pytania. Przyjedźcie w pełnym składzie, a jeśli nie będziecie mogli sami uczestniczyć to proszę oddelegujcie inne zaufane osoby, które są w pełni zaangażowane w życie zboru. Zależy nam żebyśmy wszyscy byli zapoznani z naszymi planami i działaniami na kolejny rok. Będziemy również modlić się w intencji napełnienia nas Duchem Świętym oraz wypełnieniu misji Kościoła.

Zgłoszenia proszę kierować na adres e-mail: kancelaria@adwent.pl lub telefonicznie
na numer 22/ 31 31 431 w nieprzekraczającym terminie do 31 sierpnia br.

Niech Łaskawy Bóg prowadzi i kieruje naszym życiem, trwajcie w Nim  każdego dnia. Proszę Was o codzienne modlitwy w intencji naszego Spotkania.

Do zobaczenia na Konferencji – Wasz Brat w Chrystusie

Ryszard Jankowski

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]