„Konflikt Wieków” w wersji audio

Z radością informujemy, że zapowiadana seria książkowa pt. KONFLIKT WIEKÓW AUDIO jest już dostępna. Produkt ten wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu wielu zborów, które od dawna zgłaszały prośbę dotyczącą wydania najważniejszych dzieł chrześcijańskiej pisarki Ellen G. White w wersji dźwiękowej. Projekt ten posiada także wymiar ewangelizacyjny, ponieważ powstał również z myślą o odbiorcach zewnętrznych.   

Jesteśmy przekonani, że seria książkowa KONFLIKT WIEKÓW AUDIO może stać się pomocnym narzędziem do szerzenia treści biblijnych i przesłania adwentystycznego. Jest to tym bardziej aktualne, gdy stajemy się świadkami globalnych kryzysów  w świecie zapowiedzianych przez Pismo Święte. Stąd też gorąco pragniemy, by dzięki publikacjom Ellen G. White nadzieja adwentowa mogła dotrzeć do tysięcy Polaków.

W związku z powyższym Wydawnictwo Znaki Czasu przygotowało dla zborów możliwość nabycia KONFLIKTU WIEKÓW AUDIO  w atrakcyjnych cenach. Szczegółowe informacje zostaną  przesłane po 11 kwietnia br. do wszystkich zborów. 

KONFLIKT WIEKÓW AUDIO można także zamawiać bezpośrednio w  sklepie internetowym Wydawnictwa, jednak w wyższych cenach:

Z chrześcijańskim pozdrowieniem

Zarząd Wydawnictwa ZNAKI CZASU