Kongres ASI Polska – Zaproszenie

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Witajcie drodzy Przyjaciele, Siostry i Bracia, którzy wierzycie i oczekujecie na rychłe przyjście naszego Pana i Zbawiciela, Jezusa Chrystusa.

Szybkimi krokami zbliża się kolejny, IV już Kongres ASI Polska. Tym razem spotkamy się w Łodzi w dniach od 5 – 8 grudnia. Głównym mówcą będzie brat Ty Gibson, wykładowca seminaryjny, prezenter telewizyjny i przyjaciel Pana Boga.

Już wkrótce nasz Pan przyjdzie po raz drugi, przyjdzie, by zabrać swoje dzieci do Domu, który dla nas przygotował. Cóż to będzie za wspaniała chwila spotkać się z tym, który jest źródłem miłości i chce, aby ta miłość wypełniała nas już dzisiaj. Czy pragniecie, aby miłość Boża wypełniła wasze życie już dzisiaj? Ja bardzo tego pragnę, ponieważ gdy to się dzieje, wówczas mam najlepszą motywację, by ludziom, którzy nie wiedzą o Zbawieniu w Chrystusie, pokazywać tę miłość, nadzieję i radość.

Kongres ASI jest właśnie tym miejscem, gdzie możemy poznawać Pana Boga, rozkoszować się Nim i wywyższać Jego imię. Możemy również słuchać sprawozdań
z działalności misyjnej i dzielić się doświadczeniami Bożego działania w naszym życiu.

Motto IV Kongresu to „Bóg, jakiego nie znałeś”. Ty Gibson pragnie nas zachwycić bezwarunkową miłością Pana Boga. Pozwólcie, że zacytuję niektóre zdania z jego książki: „Bóg jest miłością – a miłość jest rzeczywistością całkowitego skoncentrowania się na innych” (…) „Wszystkie myśli, słowa i czyny, które nastawione są na zaspokajanie własnych potrzeb kosztem innych, są grzechem. We wszechświecie zasadniczo dzieją się jedynie dwie rzeczy: miłość lub grzech, skoncentrowanie się na sobie albo na innych”. To tylko dwie myśli, ale jakaż głębia jest w nich zawarta!

Wierzę w to, że podczas tego Kongresu po raz kolejny będziemy mogli poznawać Pana Boga i rozkoszować się cudownością Jego charakteru. Dlatego serdecznie zapraszam wszystkich, którzy mają gorące pragnienie rozkochać się w Panu Bogu, źródle miłości, na IV Kongres ASI Polska.

Nie zwlekaj, zgłoś swoje uczestnictwo. Możesz to uczynić telefonicznie 792 742 790 lub elektronicznie na adres: kongres@asi.org.pl. Na naszej stronie znajdziesz również więcej informacji na temat mówcy, wykładów i warsztatów (www.asi.org.pl).

Z życzeniami Bożych Błogosławieństw
Przewodniczący ASI Polska

Paweł Skrzypczak

[/vc_column_text][vc_text_separator title=”Materiały” el_width=”100″][vc_column_text]Kongres ASI Polska – Zaproszenie[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]