Kongres Młodzieży w Serbii

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

W dniach od 30 lipca do 4 sierpnia br. w Nowym Sadzie (Serbia) odbędzie się długo wyczekiwany Paneuropejski Kongres Młodzieży. Hasło tego szczególnego spotkania „The Power of One” (Moc Jedynego) nawiązuje do potęgi i wszechmocy Jezusa Chrystusa. W swojej miłości postanowił On podzielić się tą mocą z tymi, którzy mu zaufali. 

Na tegorocznym kongresie w Serbii obecny będzie  również zespół redakcji MŁODZI.adwent.pl, który utworzą Marek Micyk, Daniel Kluska, Michał Rakowski oraz Daniel Maikowski. Chcemy przygotować dla was interesujące relacje, video-relacje, fotoreportaże oraz wywiady z mówcami, którzy gościć będą w Nowym Sadzie. W serwisie MŁODZI.adwent.pl znajdziecie również transmisję na żywo z tego szczególnego wydarzenia. Zapraszamy do odwiedzenia i polubienia facebookowego profilu MŁODZI.a.nowespojrzenia.pl, na którym zamieszczane będą krótkie relacje z naszej wizyty w Serbii.

WIĘCEJ NA OFICJALNEJ STRONIE MŁODZIEŻY KOŚCIOŁA ADWENTYSTÓW DNIA SIÓDMEGO W POLSCE – MŁODZI.ADWENT.PL

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”Daniel Maikowski/AAI” title_align=”separator_align_right” el_width=”100″][/vc_column][/vc_row]