Konkurs z nagrodami – Pathfinder

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Ruch Pathfinder działa w Polsce już od wielu, wielu lat. Jesteśmy postrzegani jako „Adwentowi Harcerze” skupiający dzieci, młodzież, ale i dorosłych. Jednak gdy ktoś nie zna naszego kościoła, a język angielski jest mu obcy to nazwa Pathfinder nic mu nie mówi. A przecież pragniemy działać nie tylko z wyznawcami naszego kościoła. Chcemy otworzyć się na dzieci spoza naszej wspólnoty. Chcemy, by już sama nazwa zachęcała do wzięcia udziału w naszych działaniach.

To właśnie dlatego postanowiliśmy zorganizować konkurs, w którym wszyscy, nie tylko harcerze mogą wziąć udział. Jest to konkurs na polskojęzyczną nazwę Pathfinder. Z wszystkich nazw wybierzemy tą najlepszą i to właśnie ona zastąpi dotychczasową nazwę Pathfinder. Nie ukrywamy, że nazwa powinna odzwierciedlać nasze działania.

Mamy dla was przygotowane dwie nagrody do wyboru

1. Talon 200 zł na zakupy w księgarniach Znaki Czasu i Źródła Życia
2. Darmowy pobyt na Campie w Zatoniu (sponsor – ChSCh)

Pomysły należy przesyłać do 20 czerwca 2012 na e-mail pathfinder@pathfinder.pl W temacie wiadomości należy wpisać „KONKURS”.
Wyniki opublikujemy na www.pathfinder.pl/facebook.

Z harcerskim pozdrowieniem
Czuwaj! Marana Tha!
Sandra Początek – komendantka ZHA Pathfinder
Tel. 503 966 927

[/vc_column_text][vc_text_separator title=”Materiały” el_width=”100″][vc_column_text]Okolnik[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]