|

Książka Roku 2019 już dostępna w internecie!

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Książka Nadzieja dla współczesnej rodziny, po swojej oficjalnej prezentacji w ostatnią sobotę na Campie adwentystycznym w Zatoniu, doczekała się także swojej premiery w internecie. W tej chwili każdy, kto chce otrzymać ebook lub audiobook może to zrobić poprzez serwis www.szczesliwa-rodzina.pl

Książka Nadzieja dla współczesnej rodziny, napisana została przez znanych i cenionych w świecie edukatorów i doradców rodzinnych: Elaine i Willie Oliver. Autorzy oprócz licznych tytułów naukowych i specjalizacji w zakresie socjologii rodziny, doradztwa pastoralnego i psychologicznego, a nawet teologii, są przede wszystkim małżeństwem z trzydziestoletnim stażem.

Ich niespotykanym darem jest umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi i wychodzenia naprzeciw ich potrzebom psychologicznym i duchowym, co praktykują, podróżując po całym świecie podczas licznych szkoleń i spotkań terapeutycznych.

Ta niewielka objętościowo książka stanowi wprowadzenie w podstawowe zagadnienia związane z budowaniem szczęśliwego życia rodzinnego, kładąc nacisk na rozwijanie i pogłębianie więzi oraz właściwe porozumiewanie się. Napisana w prosty i praktyczny sposób, bez pseudonaukowego nadęcia jest czymś więcej niż tylko poradnikiem. Umiejętnie nawiązuje do wartości duchowych i natchnionych rad Pisma Świętego w zakresie budowania relacji z ludźmi, co — paradoksalnie — jest wciąż niedocenianym czynnikiem w tego typu literaturze w naszym chrześcijańskim ponoć kraju.

www.szczesliwa-rodzina.pl

Redakcja Adwent.pl

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]